www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۲۹ 1399/07/25

بدنام ایرلندی ریمچ برابر الماس را قبول کرد

کانر مک گرگور و داستین پویریر از توافق تلویحی برای برگزاری مبارزه دوم در ۲۰۲۱ خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از mma.ir ، به نظر می رسد کانر مک گرگور قهرمان اسبق سبک وزن و پر وزن UFC و داستین پویریر قهرمان موقت سابق سبک وزن سازمان در ماه ژانویه سال 2021 (۴ بهمن ۹۹) به مصاف هم می روند. مک گرگور پیش از این اعلام کرده بود که او مبارزه در مقابل پویریر را فقط در صورتی قبول خواهد کرد که این نبرد در سال ۲۰۲۱ برگزار شود اما پس از آخرین مصاحبه دِینا وایت رئیس یو اف سی با ESPN نظر مک گرگور عوض شد.

رئیس یو اف سی اعلام کرده که تمامی کارت های سال ۲۰۲۰ یو اف سی در حال حاضر کامل شده اند و هیچ جای خالی برای ریمچ مک گرگور پویریر وجود ندارد. کانر هم دیروز با انتشار توئیتی اطلاع داد که پیشنهاد سازمان را قبول کرده، اما ترجیح می دهد که این مبارزه در استادیوم کابویز (ورزشگاه سرپوشیده تیم دالاس کابویز) شکل بگیرد.

“قبول می کنم. بیست و سوم ژانویه (چهارم بهمن). هدف من اینه که ببینم این مبارزه در استادیوم کابویز برگزار شه. استایل پراپر مناسب (پراپر 12 برند ویسکی مک گرگور). جری جونز دوست منه و استادیومش میتونه هوادارانمون رو در خود جا بده. من آماده تگزاس هستم و تگزاس آماده هواداران من. بعد از اون مانی (پاکیائو).”

لازم به ذکر است که مک گرگور قرارداد این مبارزه را هنوز امضا نکرده و مبارزه او با پویریر فعلاً رسمی نیست.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.