www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:29 1399/07/25

بدنام ایرلندی ریمچ برابر الماس را قبول کرد

کانر مک گرگور و داستین پویریر از توافق تلویحی برای برگزاری مبارزه دوم در ۲۰۲۱ خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از mma.ir ، به نظر می رسد کانر مک گرگور قهرمان اسبق سبک وزن و پر وزن UFC و داستین پویریر قهرمان موقت سابق سبک وزن سازمان در ماه ژانویه سال 2021 (۴ بهمن ۹۹) به مصاف هم می روند. مک گرگور پیش از این اعلام کرده بود که او مبارزه در مقابل پویریر را فقط در صورتی قبول خواهد کرد که این نبرد در سال ۲۰۲۱ برگزار شود اما پس از آخرین مصاحبه دِینا وایت رئیس یو اف سی با ESPN نظر مک گرگور عوض شد.

رئیس یو اف سی اعلام کرده که تمامی کارت های سال ۲۰۲۰ یو اف سی در حال حاضر کامل شده اند و هیچ جای خالی برای ریمچ مک گرگور پویریر وجود ندارد. کانر هم دیروز با انتشار توئیتی اطلاع داد که پیشنهاد سازمان را قبول کرده، اما ترجیح می دهد که این مبارزه در استادیوم کابویز (ورزشگاه سرپوشیده تیم دالاس کابویز) شکل بگیرد.

“قبول می کنم. بیست و سوم ژانویه (چهارم بهمن). هدف من اینه که ببینم این مبارزه در استادیوم کابویز برگزار شه. استایل پراپر مناسب (پراپر 12 برند ویسکی مک گرگور). جری جونز دوست منه و استادیومش میتونه هوادارانمون رو در خود جا بده. من آماده تگزاس هستم و تگزاس آماده هواداران من. بعد از اون مانی (پاکیائو).”

لازم به ذکر است که مک گرگور قرارداد این مبارزه را هنوز امضا نکرده و مبارزه او با پویریر فعلاً رسمی نیست.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.