www.khabarrazmavar.ir

با پیگیری و نظارت رضا جبارپور؛

شناسه خبر : ۱۸:۵۹ 1402/03/20

اولین مسابقه کمربند قهرمانی WBC موای تای ایران برگزار شد

نخستین مسابقه کمربند قهرمانی دبلیو بی سی موای تای ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با تلاش ها و پیگیری های رضا جبارپور نماینده تام الاختیار دبلیو بی سی بوکس و دبلیو بی سی موای تای در ایران و با مجوز فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و انجمن موای تای، اولین مسابقه عنوان کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی موای تای ایران در میان وزن، جمعه گذشته در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی تهران و با حضور علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد.

این مسابقه بین دو قهرمان کشورمان، پیمان خوش کلام و ماهان آهنی برگزار شد که در پایان، ماهان آهنی با غلبه بر حریف خود به عنوان اولین قهرمان دبلیو بی سی موای تای ایران در ميان وزن، کمربند سبز و طلایی این سازمان دست یافت.

لازم به ذکر است تمامی هزینه های برگزاری این مسابقات، برعهده رضا جبارپور و پروموشن بین المللی گری ولف و شرکت مولا اسپورت آلمان بود.

همچنین در حین برگزاری این مسابقات، کمربند اریجینال WBC موای تای و هدایایی به ارزش مجموعا یک میلیارد ریال از طرف رضا جبارپور به دوازده ورزشکار شرکت کننده در این مسابقات اهدا شد.

گفتنی است تیم ملی موای تای آماتور فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی شامل دوازده فایتر و با هماهنگی و دعوت رضا جبارپور نماینده رسمی این سازمان در ایران و مساعدت فرید نقدی، رئیس انجمن موای تای ایران در مسابقات جهانی آماتور WBC موای تای که از بیست و دوم تا بیست پنجم ماه ژوئن در ایتالیا برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

آخرین اخبار