www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۳۱ 1393/11/06

با شکست کاراته‌کای مطرح گرجی؛ پورشیب طلای لیگ جهانی را بر گردن آویخت/سمندر باز هم باخت!

اولین مرحله لیگ‌جهانی(کاراته وان) در سال 2015 که به میزبانی پاریس و با حضور 929 کاراته‌کا از 68 کشور برگزار شد، ذبیح‌اله‌ پورشیب نماینده تیم صدرای زیرآب، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. کاراته‌کای وزن 84-کیلوگرم تیم کشورمان مدال طلای نخستین مرحله از لیگ جهانی کاراته در سال 2015 را از آن خود کرد. به […]

اولین مرحله لیگ‌جهانی(کاراته وان) در سال 2015 که به میزبانی پاریس و با حضور 929 کاراته‌کا از 68 کشور برگزار شد، ذبیح‌اله‌ پورشیب نماینده تیم صدرای زیرآب، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

کاراته‌کای وزن 84-کیلوگرم تیم کشورمان مدال طلای نخستین مرحله از لیگ جهانی کاراته در سال 2015 را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، اولین مرحله لیگ‌جهانی(کاراته وان) در سال 2015 که به میزبانی پاریس و با حضور 929 کاراته‌کا از 68 کشور برگزار شد، ذبیح‌اله‌ پورشیب نماینده تیم صدرای زیرآب، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

نماینده وزن 84-کیلوگرم کشورمان، کاراته‌كاهای قزاقستان(2-0)، انگلیس(6-0)، لهستان(5-4)، الجزایر(2-0) و “تزنوس” یونانی قهرمان اروپا(6-5) را شكست داد و به فینال رسید. او در بازی پایانی، “گوگیتا” گرجستانی دارنده 2 عنوان قهرمانی جهان را با حساب 3 بر صفر مغلوب کرد تا سال 2015 را با مدال طلا آغاز کند.

همچنین در وزن 84+كیلوگرم، ایمان سنچولی كاراته‌كاهای اسپانیا(8 بر صفر)، پرتغال(5-0)، اوكراین(8-0) را برد، اما در مقابل حریف آلمانی 4 بر صفر مغلوب شد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد. او در این مرحله، ابتدا نماینده هلند را 5 بر صفر و در ادامه، حریف فرانسوی را 11 بر 6 شكست داد و مدال برنز این وزن را بر گردن آویخت.

در وزن 67- کیلوگرم، سعید احمدی پس از استراحت در دور نخست، نمایندگان فرانسه(6-1)، آلمان(2-0) و اوکراین(8-3) را شکست داد. سپس برابر حریف فرانسوی(6-2) نتیجه را واگذار کرد تا در جدول شانس مجدد برای کسب مدال شانس داشته باشد. احمدی در این گروه، نماینده فرانسه را (13-8) برد و در دومین مبارزه مقابل “تولار آقازاده” از آذربایجان(3-4) شکست خورد و نتوانست صاحب مدال شود.

امیر مهدی‌زاده دیگر نماینده تیم صدرای زیرآب در این پیکارها که در وزن 67-کیلوگرم به میدان رفت، حریفانی از روسیه(4-1)، آرژانتین(5-3)، اسپانیا(2-0) و مقدونیه(4-0) را مغلوب کرد، اما برابر کاراته کای مجارستانی(2-1) مغلوب شد و با توجه به اینکه حریف او نتوانست به فینال راه یابد، مهدی‌زاده هم موفق به تصاحب مدال نشد.

در همین وزن، حسین سمندر در نخستین دیدار برابر نماینده مقدونیه 3 بر 2 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. محمد شهریاری در وزن 60- كیلوگرم، مقابل حریف فرانسوی 8 بر صفر شكست خورد و حذف شد.

در وزن 75-كیلوگرم نیز ابراهیم حسن بیگی نماینده آرژانتین را 5 بر صفر برد و در ادامه 3 بر 2 از كاراته‌كای گرجستانی شکست را پذیرا شد و از دور مسابقات كنار رفت. در این وزن، آرش علی نژاد مقابل نماینده مراكش 5 بر یك مغلوب و حذف شد.

در بخش كاتای تیمی مردان، تیم منتخب تبریز متشكل از: احد شاهین، آرمین روشنی و فرزاد محمد خانلو ابتدا نماینده اسپانیا را 5 بر صفر برد و سپس مقابل كویت 3 بر 2 نتیجه را واگذار كرد تا در جدول شانس مجدد حضور داشته باشد. در ادامه، ابتدا حریفی از اوكراین را 5 بر صفر مغلوب كرد و در برابر تیم ایتالیا 5 بر صفر شكست خورد و حذف شد، اما در بخش بانوان، فاطمه چالاکی در اولین مبارزه برابر حریفی از اسلواکی 2 بر یک شکست خورد و حذف شد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید