www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:25 1399/10/08

با حضور رئیس کمیته ملی المپیک؛ مراسم تقدیر از پیکسوتان بوکس برگزار شد

مراسم تقدیر از پیشکسوتان و بزرگان بوکس در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با همت مسئولان فدراسیون بوکس مراسم تجلیل از پیشکسوتان و بزرگان بوکس ایران امروز (دوشنبه) در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از زحمات موسپیدان بوکس کشور و ارج نهادن تلاش‌های احمد ناطق‌نوری پدر بوکس ایران، از پیشکسوتان بوکس به عنوان سرمایه‌های این رشته یاد کرد. سپس بزرگان بوکس که در این جلسه حضور داشتند دقایقی به صحبت پرداختند.

همچنین رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از رئیس فدراسیون بوکس بابت برگزاری این مراسم گفت: بوکس یکی از رشته‌های با قدمت است و شخصا به این رشته خیلی علاقه دارم. همیشه از بزرگان بوکس به نیکی یاد می‌شود و نسل جدید بوکس باید از شما یاد بگیرند تا در کار خود پیشرفت داشته باشند.

وی افزود: ادب ، اخلاق و فضیلت در بوکس با پیشکسوتان معنا پیدا می‌کند و خوشحالم که شما عزیزان از پدر بوکس ایران احمد ناطق‌نوری به نیکی یاد می‌کنید و این نشانه شخصیت بالای بزرگان این رشته است.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: اگر یک درخت را از ریشه قطع کنیم خشک می‌شود و حسین ثوری به خوبی این موضوع را درک کرده و خوشحالیم که این درخت پربار را سبز نگه داشته و امیدوارم با حمایت شما عزیزان بوکس ایران مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر طی کند.

صالحی امیری در پایان خاطرنشان کرد: بوکس رشته اصیل و با ریشه‌ای است و باید تلاش کنیم تاریخ شفاهی این رشته را به ثبت برسانیم و در این خصوص باید تمام عزیزان دست به دست هم دهند تا بتوانیم با استفاده از اهالی فن به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

در این مراسم سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المیپک، علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی کمیته، حسین ثوری رئیس ، حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون بوکس و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی حضور داشتند.

منوچهر مقصودی، مهدی هویت‌دوست، حسین نهرودی، همایون اردلان، عبدالرضا انصاری، فتح‌الله صابری و سعید ناطق‌نوری (فرزند حاج احمد ناطق‌نوری که به نمایندگی از وی در مراسم حضور پیدا کرد) پیشکسوتانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

فدراسیون بوکس در نظر داشت از ۲۵ پیشکسوت این رشته تقدیر به عمل بیاورد اما به دلیل محدودیت‌های ناشی از کرونا تنها ۷ پیشکسوت به نمایندگی از جامعه بوکس در این مراسم حضور داشتند.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.