www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۰ 1399/09/07

بانوی جودوکار پشت درب نگهبانی صداو سیما ماند! مهمان نوازی عجیب و غریب صبح و نشاطی ها

بانوی جودوکار ایران در حالی امروز پشت درب نگهبانی سازمان صدا و سیما ماند که به دعوت تهیه کننده برنامه صبح و نشاط از همدان خود را به تهران رسانده بود اما با حضور او در تلویزیون مخالفت شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ قرار بود صبح امروز هفتم آذر ماه، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو به همراه حسن مهری رئیس کمیته همگانی و مریم بربط نخستین بانوی فینالیست ایران در تاریخ رقابت‌های جودو قهرمانی جوانان آسیا ، در برنامه صبح و نشاط شبکه سوم شرکت کنند.

با وجود هماهنگی‌های صورت گرفته و دعوتی که از قبل انجام شده بود، جلوی درب صدا و سیما با حضور مریم بربط به این سازمان مخالفت شد، این در حالی بود که فدراسیون جودو تمام تلاش خود را کرد تا شرایطی را فراهم کند که بانوی ملی پوش از همدان ، محل زندگی خود به تهران بیاید و به احترام دعوتی که از سوی تهیه کننده برنامه صبح و نشاط شده بود ، خود را در این شرایط کرونا به شبکه سوم سیما برساند.

اما به دنبال این اتفاق غیر منتظره ، رئیس فدراسیون جودو هم به نشانه اعتراض حاضر نشد مهمان برنامه صبح و نشاط باشد.

میراسماعیلی در این باره به خبرنگار رزم آور گفت: بانوی ملی پوش جودو، دقایق زیادی را جلوی درب نگهبانی صدا و سیما معطل شد، اما متاسفانه مسئولان برنامه صبح و نشاط هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای این اتفاق نداشتند و مشخص نبود چرا من و رئیس کمیته همگانی که دیگر میهمانان دعوت شده بودیم، مشکلی برای حضور در برنامه نداریم و فقط خانم بربط باید پشت در بماند؟

وی خاطرنشان کرد: تهیه کننده برنامه به من گفت که به همراه حسن مهری، رئیس کمیته همگانی به برنامه بروم اما من قبول نکردم. فدراسیون جودو قطعا با ارسال نامه‌ای رسمی این موضوع را به اطلاع رئیس سازمان صدا و سیما می رساند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.