www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:12 1399/02/21

بازی های جهانی به تعویق افتاد!

با اعلام رسمی IWGA مسابقات World Games از سال ۲۰۲۱ به ۲۰۲۲ موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک و پارالمپیک، بازی های جهانی هم که توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) به رسمیت شناخته شده به تبعیت از این اتفاق مسابقات خود را به تعویق انداخت.

بازی های جهانی (World Games) قرار بود از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ جولای ۲۰۲۱ برگزار شود که حالا طبق تاریخ جدید قرار است از ۷ تا ۱۷ جولای و به مدت ده روز به میزبانی شهر بیرمینگهام ایالت آلاباما ایالات متحده امریکا برگزار شود.

اگر چه بازی های جهانی توسط کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده ولی تمامی ورزش های حاضر در این مسابقات در بازی های المپیک حضور ندارند. اگر چه بوکس،جودو، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی در بازی های المپیک حضور دارند و کاراته هم قرار بود اولین حضورش در المپیک ۲۰۲۰ را تجربه کند ولی ورزش های مبارزه ای اعم از آیکیدو، جو جیتسو، کاراته، کیک بوکسینگ، موای تای و کشتی سومو فقط در بازی های جهانی حضور دارند و فعلاً جایگاهی در المپیک ندارند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمانی فتح صدر البرز در جام کوثر تکواندو
قهرمانی فتح صدر البرز در جام کوثر تکواندو
با پایان رقابت‌های لیگ تکواندو زنان، تیم فتح صدر البرز موفق شد عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کند؛ لوازم خانگی کن بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و هوگوپوشان شرکت رهنما تجارت آراز امین نیز سوم شدند.