www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۲ 1399/02/21

بازی های جهانی به تعویق افتاد!

با اعلام رسمی IWGA مسابقات World Games از سال ۲۰۲۱ به ۲۰۲۲ موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک و پارالمپیک، بازی های جهانی هم که توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) به رسمیت شناخته شده به تبعیت از این اتفاق مسابقات خود را به تعویق انداخت.

بازی های جهانی (World Games) قرار بود از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ جولای ۲۰۲۱ برگزار شود که حالا طبق تاریخ جدید قرار است از ۷ تا ۱۷ جولای و به مدت ده روز به میزبانی شهر بیرمینگهام ایالت آلاباما ایالات متحده امریکا برگزار شود.

اگر چه بازی های جهانی توسط کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده ولی تمامی ورزش های حاضر در این مسابقات در بازی های المپیک حضور ندارند. اگر چه بوکس،جودو، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی در بازی های المپیک حضور دارند و کاراته هم قرار بود اولین حضورش در المپیک ۲۰۲۰ را تجربه کند ولی ورزش های مبارزه ای اعم از آیکیدو، جو جیتسو، کاراته، کیک بوکسینگ، موای تای و کشتی سومو فقط در بازی های جهانی حضور دارند و فعلاً جایگاهی در المپیک ندارند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.