www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۲۵ 1399/10/10

بازگشت ‘پسر طلایی’ برای مبارزه با فلوید و کانلو

عنوان دار اسبق WBC و WBO در مصاحبه جدیدش از بارگشت به رینگ بوکس برای مبارزه با دو اسطوره این ورزش سخن گفته است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اسکار دلاهویا قهرمان اسبق دسته نیمه میان وزن بوکس جهان از تمایلش به بازگشت به رینگ مبارزه برای نبرد واقعی و نه نمایشی می گوید.

دلا هویا در گفتگو با Fight Hub TV گفت که او در فکر بازگشت به رینگ مبارزه است. البته بازگشتی نه از جنس مبارزه نمایشی تایسون و روی جونز بلکه بازگشت از نوع واقعی و نبردی سراسر از هیجان. او حتی اهداف خود برای بازگشت را هم از پیش تعیین کرده است. ریمچ با فلوید میودر جونیور و نبرد با کانلو آلوارز قدرتمند.

دلاهویا و میودر در سال ۲۰۰۷ در یک مبارزه تاریخی و دیدنی به مصاف هم رفتند که میودر موفق شد برتری را از آن خود سازد. اسکار سپس برابر مانی پاکیائو هم تن به شکست داد و سپس تصمیم به بازنشستگی گرفت و سازماندهی مسابقات بوکس و کار در کنار افرادی چون کانلو آلوارز را در پیش گرفت.

کانلو تا همین اواخر با اسکار دلا هویا و پروموشن Golden Boy همکاری می کرد ولی در نهایت راه این دو از هم جدا شد و اکنون دلا هویا کمی هم به مبارزه در رینگ بوکس برابر دارچین مکزیکی فکر می کند.

“قطعاً در موردش فکر می کنم ولی چشمم دنبال جایزه بزرگتر (فلوید میودر) است.”

فلوید میودر در حال حاضر قرار است تا با لوگان پُل چهره سرشناس یوتیوب مبارزه کند. مبارزه ای که برای فلوید در حد یک اسپارینگ محسوب می شود و او تنها به دنبال به جیب زدن یک پول بی دردسر است.

ولی در صورتی که تصمیم دلا هویا برای بازگشت عملی شود و فلوید ریمچ با او را قبول کند قطعاً طرفداران بوکس از این مبارزه استقبال خواهند کرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.