www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۱ 1399/02/06

بازگشت تایسون به رینگ با هدف خیریه: می خواهم به بی‌خانمان‌ها کمک کنم

قهرمان سابق سنگین‌وزن جهان با 53 سال سن قصد دارد دوباره روی رینگ برود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از واشنگتن پست، زمانی که مایک تایسون قهرمان سنگین وزن بوکس جهان در اوج قدرت مبارزه می‌کرد کسی فرصت دیدن آن را از دست نمی‌داد. هر زمانی که او داخل رینگ می‌رفت احتمالا پیروزی دیگری به دنبال داشت، حتی شاید در 30 ثانیه اول.

تایسون در سال 2005 اعلام بازنشستگی کرد اما اخیرا با 53 سال سن در یک گفت‌وگوی مجازی فاش کرد در حال تمرین کردن برای بازگشت دوباره است.

وی در این باره اظهار داشت: می‌خواهم تمریناتم را پیگیری کنم، به وضعیت مطلوب جسمانی برسم تا بتوانم برای کمک به خیریه، کمک به افراد بی‌خانمان و کسانی که تحت تاثیر مواد مخدر بوده‌اند، چند مبارزه انجام دهم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.