www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۲ 1401/05/31

انصراف رد صلاحیت‌ها پیش از اعلام لیست نهایی انتخابات کمیته المپیک؟

به نظر می‌رسد نفراتی که به دلیل عدم احراز صلاحیت امکان حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک را ندارند، قرار است خودشان از انتخابات کناره‌گیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و این در حالی است که زمزمه‌هایی مبنی بر عدم تایید سه عضو شنیده می‌شود.

کمیته ملی المپیک نیز قرار نیست به صورت شفاف این مسئله را اعلام کند که چه کسانی رد صلاحیت شده‌اند اما به نظر برخی به نوعی به دنبال راهکاری هستند که شأن این افراد حفظ شود. از این رو به نظر می‌رسد انصراف به عنوان یک راهکار در نظر گرفته شده تا این افراد پیش از اعلام رسمی احراز صلاحیت‌ها، کناره‌گیری کنند.

در حال حاضر یکی از این افراد کناره‌گیری کرده است.

پیش از این برخی اعلام کرده بودند که ریاست کمیته ملی المپیک باید دست خود ورزشی‌ها (کسانی که قبلا ورزشکار بوده‌اند) بیفتد.

پیش‌بینی می‌شود نفرات دیگر هم به زودی انصراف خود را اعلام کنند، مگر اینکه بخواهند اعتراضی داشته باشند که البته فرصتی هم برای اعتراض نیست.

انتخابات کمیته ملی المپیک ششم شهریور برگزار می‌شود، با این حال هنوز تایید صلاحیت‌ها به صورت رسمی اعلام نشده است.

در آیین‌نامه برگزاری انتخابات آمده است که تمام اخبار انتخابات از سوی خود کمیته ملی المپیک اعلام می‌شود، اما فعلا کمیته ملی المپیک سکوت کرده و هیچ خبری در مورد تعیین تکلیف کاندیداها اعلام نمی‌کند.

انتهای پیام

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.