www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۶ 1401/10/24

امیر علی اکبری عازم برزیل می شود!

امیر علی اکبری این هفته برای کمپ تمرینی یک ماهه به برزیل سفر می کند.

فایتر کشورمان در گفتگو با رزم آور در رابطه با کمپ تمرین جدیدش در کشور برزیل گفت: بالاخره پس از چند هفته ویزای سفر تایید شد و به امید خدا ،صبح روز سه شنبه عازم برزیل می شوم. وی در پاسخ به این سوال که مدت زمان این کمپ تمرینی چند روز است، گفت: برای آمادگی بیشتر و تمرین با دیگر فایترهای حاضر در این کمپ یک ماه در برزیل حضور خواهم داشت.

همچنین اندره بنکی مربی این کمپ تمرینی در گفتگو با رزم آور دراین باره گفت: این کمپ با حضور سه فایتر از سازمان وان چمپیونشیپ و ای سی ای روسیه، از ۱۸ ژانویه( ۲۸ دیماه) در برزیل شروع خواهد شد.

وی در رابطه با حضور امیر علی اکبری در این کمپ تمرینی گفت: ماموریت من ساختن بهترین مبارزین سنگین وزن در هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) است و ان شا الله در این مسیر موفق می شویم.

وی با تاکید بر تاثیر این کمپ در پیشرفت و آمادگی هرچه بیشتر امیر، گفت: امیر پس از پایان این تمرینات، بهترین خواهد بود انشاالله.

لازم به ذکر است این کمپ تمرینی زیر نظر «آندره بنکی» و با حضور چند فایتر مطرح سازمان های مختلف، در ماریانا میناس گرایس و در کمپ تمرینی «Libertas Esportes de Combate» از ۱۸ ژانویه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.