www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۴ 1395/03/31

المپیکی‌های جودو در زادگاه محجوب اردو می‌زنند

جودوکاران المپیکی کشورمان قبل از اعزام به اردوی متشرک اسپانیا برای حضور در یک اردوی ۵ روزه راهی چناران می شوند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، جودو ایران برای حضور در بازیهای المپیک توسط علیرضا خجسته ، سعید ملایی و جواد محجوب موفق به کسب سه سهمیه شده است و با هدایت «نصرت خان» […]

جودوکاران المپیکی کشورمان قبل از اعزام به اردوی متشرک اسپانیا برای حضور در یک اردوی ۵ روزه راهی چناران می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، جودو ایران برای حضور در بازیهای المپیک توسط علیرضا خجسته ، سعید ملایی و جواد محجوب موفق به کسب سه سهمیه شده است و با هدایت «نصرت خان» ازبکستانی برای حضور در این رقابتها آماده می شود.

این تیم که دو هفته قبل در اردوی متشرک بلاروس شرکت کرده ، فردا سه شنبه راهی چناران می شودتا یک اردوی ۵ روزه را در زادگاه جواد محجوب پشت سر بگذارد.

چناران جودوکاران خوبی دارد که می توانند با حضور در اردوی تیم ملی به عنوان حریف تمرینی ، شرایط مناسبی را برای جودوکاران المپیکی فراهم کند.

این سه جودوکار هشتم تیرماه راهی اسپانیا شده و در یک اردوی مشترک با حضور برخی از بهترین های جودو جهان در شهر بارسلون به تمرین خواهد پرداخت. آخرین برنامه تیم ملی جودو قبل از اعزام به ریو هم حضور در کمپ تمرینی «تیومن» در روسیه است.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.