www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:03 1399/08/18

اعلام تاریخ جدید برای بازگشت GLORY

بدر هاری و بنجامین آدگبویی در تیتر این رویداد رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان گلوری کیک بوکسینگ با انتشار بیانیه ای از تاریخ جدید برای برگزاری رویداد GLORY 76 رونمایی کرد.

این چهارمین بار است که تاریخ جدیدی برای GLORY 76 اعلام می شود.

در تیتر مبارزات این رویداد بدر هاری اسطوره نامدار کیک بوکسینگ جهان که از بیماری کرونا ویروس رهایی یافته به مصاف بنجامین آدگبویی رومانیایی نفر دوم مدعیان سنگین وزن خواهد رفت. برنده این نبرد جواز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن را به دست خواهد آورد و در مبارزه بعدی خود با برنده مبارزه ریکو ورهوون و جمال بن صدیق رو در رو می شود.

در مبارزه پیش از نبرد اصلی گلوری ۷۶ هم، سدریک دومبه مدافع عنوان قهرمانی دسته ولترویت گلوری با مورثل گرونهارت دارنده کمریند قهرمانی موقت این دسته رو در رو خواهد شد. این سومین تقابل این دو مبارز خواهد بود. در دو مبارزه قبلی سهم هر کدام از طرفین یک پیروزی و یک شکست بوده است.

یک تورنمنت چهار نفره سنگین وزن هم با حضور: لِوی ریخترس، نورالدین محی الدین، آنتونیو پلازیبات و سیف حمایلی مسینیسا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.