www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۰۳ 1399/08/18

اعلام تاریخ جدید برای بازگشت GLORY

بدر هاری و بنجامین آدگبویی در تیتر این رویداد رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان گلوری کیک بوکسینگ با انتشار بیانیه ای از تاریخ جدید برای برگزاری رویداد GLORY 76 رونمایی کرد.

این چهارمین بار است که تاریخ جدیدی برای GLORY 76 اعلام می شود.

در تیتر مبارزات این رویداد بدر هاری اسطوره نامدار کیک بوکسینگ جهان که از بیماری کرونا ویروس رهایی یافته به مصاف بنجامین آدگبویی رومانیایی نفر دوم مدعیان سنگین وزن خواهد رفت. برنده این نبرد جواز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن را به دست خواهد آورد و در مبارزه بعدی خود با برنده مبارزه ریکو ورهوون و جمال بن صدیق رو در رو می شود.

در مبارزه پیش از نبرد اصلی گلوری ۷۶ هم، سدریک دومبه مدافع عنوان قهرمانی دسته ولترویت گلوری با مورثل گرونهارت دارنده کمریند قهرمانی موقت این دسته رو در رو خواهد شد. این سومین تقابل این دو مبارز خواهد بود. در دو مبارزه قبلی سهم هر کدام از طرفین یک پیروزی و یک شکست بوده است.

یک تورنمنت چهار نفره سنگین وزن هم با حضور: لِوی ریخترس، نورالدین محی الدین، آنتونیو پلازیبات و سیف حمایلی مسینیسا برگزار خواهد شد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.