www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۸ 1399/06/22

اعلام آمادگی یک نامزد برای ریاست جهانی بوکس و پرداخت بدهی‌ها ظرف 3 ماه

یکی از نامزدهای ریاست جهانی بوکس اعلام کرد پس از انتخابات بدهی این فدراسیون را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سلیمان میکائیلوف از آذربایجان برای انتخابات ریاست فدراسیون جهانی بوکس (AIBA) که اواخر امسال برگزار می‌شود، اعلام آمادگی کرد.

میکائیلوف که در کمیته اجرایی آیبا نیز عضویت دارد درخواست خود را به صورت ارسال نامه‌ای اعلام کرد. وی نخستین کسی است که به صورت رسمی کاندیداتوری خود را مطرح کرده است.

در این نامه، نایب‌رئیس فدراسیون بوکس آذربایجان متعهد شد ظرف 3 ماه پس از انتخابات، بدهی 16 میلیون دلاری آیبا را تسویه خواهد کرد. وی اعلام کرد با ارسال گزارش‌ها به کمیته بین‌المللی المپیک باید تلاش‌های لازم در خصوص رفع تعلیق صورت بگیرد.

فدراسیون جهانی بوکس ماه‌هاست با رئیس موقت اداره می‌شود.

میکائیلوف در این نامه نوشت: من از تغییر وضعیت فعلی آیبا ناامید شده‌ام و تصمیم گرفتم نامزدی خود را برای ریاست مطرح کنم.

وی افزود: در طول این مدت تعلیق، بسیاری از نظرات و صداهای مختلف شنیده می‌شود که پیشنهاد می‌کنند کِشتی ما را با خیال راحت به بندر برسانند. با این حال ما هنوز اختلاف نظر داریم و اهداف مشترک به درستی ترسیم نشده است تا بتوانیم تحت رهبری قوی افتخار خود را به دست آوریم.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.