www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۶ 1401/01/31

اعزام سه جودوکار ایران به روسیه/ معرفی کادر فنی بانوان

جودوکاران ایران بعد از نزدیک به یک سال دوری از میادین بین المللی در یک تورنمنت بین المللی به میزبانی روسیه شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جودوکاران ایران که آخرین بار فروردین ماه ۱۴۰۰ حضور در رقابتهای جودو قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان را تجربه کردند، به مسابقات جایزه بزرگ روسیه دعوت شدند. این رقابتها طی روزهای ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ماه در شهر «خاباروفسک» روسیه و در ورزشگاه لنین برگزار خواهد شد؛ مسابقاتی که به نفرات برتر جوایز نقدی تا ۱۵۰ هزار روبل پرداخت خواهد شد.

بنا بر تصمیم سازمان تیم‌های ملی و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان وحید جدی در ۷۳- کیلوگرم، مهدی فتحی پور در ۸۱- کیلوگرم و قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم با مربیگری محسن ذکریا در این رقابتها حضور خواهند داشت.

کادر فنی بانوان احکام خود را دریافت کردند

خبر دیگر از جودو اینکه، جلسه کادر فنی تیم ملی جودو بانوان امروز چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ با آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو برگزار شد. مریم بهاروند نایب رئیس بانوان نیز در جلسه حضور داشت. در این جلسه کادر فنی تیم ملی گزارشی از وضعیت و برنامه‌های تیم ملی بانوان درباره آماده سازی ملی‌پوشان را ارائه کردند. تکتم بیدل به عنوان سرمربی و سحر چغلوند به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان احکام خود را از رئیس فدراسیون جودو دریافت کردند.

آخرین اخبار