www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۰۹ 1394/02/02

اطلاعیه

گروه نشریات “رزم آور” (ماهنامه رزم آور و سایت رزم نیوز) با هدف ایجاد تنوع و افزایش کیفیت مطالب خود، کشف استعدادهای جدید و تکمیل کادر هیئت تحریریه خود، از کلیه نویسندگان و مترجمین آشنا با هنرهای رزمی مقاله می پذیرد. مطالب ارسالی در صورت تایید به نام خود شخص در مجله  “رزم آور” / […]

گروه نشریات “رزم آور” (ماهنامه رزم آور و سایت رزم نیوز) با هدف ایجاد تنوع و افزایش کیفیت مطالب خود، کشف استعدادهای جدید و تکمیل کادر هیئت تحریریه خود، از کلیه نویسندگان و مترجمین آشنا با هنرهای رزمی مقاله می پذیرد.

مطالب ارسالی در صورت تایید به نام خود شخص در مجله  “رزم آور” / وب سایت “رزم نیوز” منتشر و بلافاصله پس از انتشار طبق تعرفه نشریه نسبت به پرداخت حق التحریر به صاحب اثر نیز اقدام خواهد شد.

از بین کسانی که مطالب آنها مورد تایید قرار گرفته و در نشریه به چاپ برسد، این امکان وجود دارد که تعدادی جهت همکاری بیشتر به عنوان نویسنده، مترجم و خبرنگار دعوت به کار شوند.

شرایط ارسال مقاله:

* مطالب ارسالی – مقاله، تحلیل، نقد – باید توسط خود شخص تالیف یا ترجمه شده باشد. بنابراین از ارسال مطالب کپی شده از دیگران جدا خودداری فرمایید.

* مطلب ارسالی نباید پیش از این در هیچ نشریه یا وب سایت دیگری منتشر شده باشد.

* مطالب ترجمه باید به همراه کپی نسخه اصلی یا لینک صفحه اصلی ارسال شوند.

* رزم آور در پذیرش یا رد و ادیت مطالب آزاد است.

* مطالب خود را ترجیحا در قالب فایل Word به آدرس پست الکترونیک info@razmnews.ir ارسال فرمایید.

منتظر مطالب خوب شما هستیم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.