www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۵ 1394/05/04

از فدراسیون ورزش های سه گانه تا ریاست انجمن کیک بوکسینگ واکو / کاتب: آشفتگی ها و کم کاری های کیک بوکسینگ واکو را سرو سامان خواهیم داد

با حکم محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش های رزمی دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های رزمی به ریاست “انجمن کیک بوکسینگ واکو” منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دکتر غلامرضا کاتب که سالها عضو فدراسیون ورزش های سه گانه بودند و […]

با حکم محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش های رزمی دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های رزمی به ریاست “انجمن کیک بوکسینگ واکو” منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دکتر غلامرضا کاتب که سالها عضو فدراسیون ورزش های سه گانه بودند و در حال حاضر نماینده گرمسار در مجلس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های رزمی هستند از سوی ریاست فدراسیون به عنوان رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو انتخاب شدند.

کاتب در خصوص سمت خود اظهار داشت: با توجه به سابقه 8 تا 10 ساله ای اجرایی که در فدراسیون ورزش های سه گانه و همچنین در هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های رزمی داشته ام و با توجه به آشفتگی ها و کم کاری های موجود در این انجمن این مسئولیت را پذیرفتم تا به کمک دوستان بتوانیم سرو سامانی به انجمن بدهیم و شور و هیجان رفته را به آن برگردانیم.

وی جوانان را ذخایر معنوی و الهی کشور دانست و گفت: جوانان ما در ورزش بیشتر نیاز به حمایت های معنوی و اخلاقی مسئولین نیازمندن و این ما هستیم که باید انگیزه ، امید و خود باوری را در جوانان ایجاد کنیم و حتی شرایط را برای بازگشت ورزشکاران این رشته که به دلایل گفته شده به رشته های دیگر پیوسته اند را محیا کنیم و آنها را به کیک بوکسینگ واکو برگردانیم.

رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو بیان داشت: اعضاء انجمن باید احساس کنند که خدمتگذار اصلی انقلاب و کشور هستند و اگر این اتفاق بیافتد برای جوانان هم الگو خواهند بود.

دکتر کاتب اظهار داشت: خط مش ما بر این است که همه افراد ایران اسلامی دل برای وطن و مملکت بسوزانند و باعث سربلندی و افتخار میهنمان شوند، اکنون زمان پرداختن به حاشیه ها نیست و باید تمرکزمان را بر موضوعات اصلی بگذاریم.

وی در خصوص اینکه مسئولیت هایی بعنوان نماینده مجلس بخصوص در بخش پژوهش برنامه و بودجه مجلس دارند و  پذیرش این مسئولیت بیان داشت: بنده درحال حاضر علاوه بر این ها برای دور نماندن از محیط دانشگه و علمی نیز تدریس را هم همچنان انجام میدهم و این مسئولیت جدید را هم برای کمک به دوستان و حل مشکلات این رشته ورزشی برعهده گرفتم این یک اتفاق جدید در رزومه کاری من نیست و در واقع من از مکانی به مکان دیگر منتقل شده ام.

لازم به ذکر است ، دکتر کاتب در زمینه ورزش هایی مانند والیبال،اسکی و اسب دوانی فعلیت داشته و از زمان نمایندگی ایشان در گرمسار به همت ایشان و رایزنی های مفید با وزارت ورزش و  جوانان طرح استادیوم 5000 نفره گرمسار آغاز شده که 40 درصد آن پیش رفته و همچنین مشکلات تجهیزاتی سالن 3000 نفره استان نیز رفع شده است.

انتهای پیام

Water 2

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید