www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۴۷ 1402/06/29

ادعای جدید مالیخین در مورد امیر علی اکبری

آناتولی مالیخین قهرمان سنگین وزن وان چمپیونشیپ ، در واکنش به تمرینات بوکس امیر علی اکبری، مدعی شد که در دو دقیقه کار وی را تمام می کند!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «آناتولی مالیخین» قهرمان سنگین وزن  و نیمه سنگین وزن «ONE CHAMPIONSHIP» پس از  پیروزی در مقابل  «آرجان بولار» و کسب دومین کمربند قهرمانی خود، اینک به دنبال سومین قهرمانی در دسته ی میان وزن وان چمپیونشیپ است.

اما رقیب دیرینه ی وی «امیر علی اکبری» طی چند درخواست مکرر خواهان مبارزه با این روس شکست ناپذیر است. علی اکبری که یک بار مغلوب مالیخین شده است، مدعی است که می تواند این مبارز را در «مبارزه مجدد» شکست دهد.

پس از درخواست علی اکبری برای رویارویی با مالیخین و چلنج وی در پایان آخرین مبارزه امیر و درگیری این دو فایتر ،پای این کری خوانی ها به فضای مجازی نیز باز شد که در تازه ترین اظهارات امیر علی اکبری، وی از رئیس سازمان وان خواست تا مبارزه مجدد آنها را ترتیب دهد ،که مبارز روس با انتشار صحنه ای از ناک اوت کردن علی اکبری در مبارزه قبل،به این موضوع واکنش نشان داد.

امیر علی اکبری  که با تغییر کادر فنی خود ،دوباره زیر نظر «علی رضا استکی» سرمربی سابق تیم ملی بوکس تمرین می کند، کلیپی از تمرینات بوکس و اسپارینگ خود را منتشر کرد که با واکنش آناتولی مالیخین همراه بود.

مالیخین با تمسخر در واکنش به این تمرینات نوشت که این بار وی را دو دقیقه ناک اوت خواهد کرد.

قهرمان دو دسته ی وان چمپیونشیپ در حال آماده سازی خود برای مبارزه با  «د رید» برای کسب کمربند قهرمانی میان وزن است؛وی،پس از این مسابقه برای مبارزه مجدد با امیر علی اکبری اعلام آمادگی کرده است.

آخرین اخبار