www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۵ 1394/06/22

اتفاقی که باعث دلخوری ملی‌پوشان شد؛ پول وزیر ورزش کامل به مقصد نرسید/ به نام بوکسورها به کام مسئولان!

بخشی از کمک شصت میلیونی وزیر ورزش و جوانان که قرار بود بین ملی پوشان بوکس اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا تقسیم شود سر از جیب برخی مسئولان فدراسیون بوکس در آورد! به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی بوکس ایران در حالی با ترکیب ۱۰ بوکسور به رقابتهای قهرمانی آسیا رفت که محمود […]

بخشی از کمک شصت میلیونی وزیر ورزش و جوانان که قرار بود بین ملی پوشان بوکس اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا تقسیم شود سر از جیب برخی مسئولان فدراسیون بوکس در آورد!

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی بوکس ایران در حالی با ترکیب ۱۰ بوکسور به رقابتهای قهرمانی آسیا رفت که محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان پیش از اعزام تیم در بازدیدی از تمرینات ملی پوشان مبلغ ۶۰ میلیون تومان برای افزایش انگیزه به تیم اعزامی کمک کرد.

قرار بود این هزینه بین بوکسورهای اعزامی و کادر فنی تقسیم شود اما هر یک از بوکسورها تنها مبلغ سه میلیون تومان دریافت کرده اند و سه نفر از اعضای کادر فنی نیز به همین میزان پاداش گرفته اند. با این حساب تنها ۳۹ میلیون (۱۳ پاداش سه میلیونی) صرف کمک به تیم اعزامی شده  و ۲۱ میلیون باقی مانده بین مسئولان فدراسیون بوکس که خودشان ماهیانه حقوق دریافت می کنند تقسیم شده است. این در حالی است که حتی در داخل فدراسیون نیز نسبت به تقسیم باقیمانده پول دعواست!

ملی پوشان بوکس که هیچ درآمدی ندارند و حقوقشان نیز ماه هاست عقب افتاده در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز نسبت به این موضوع ابراز گلایه کردند.

این اتفاق درحالی رخ داده است که وعده های انتخاباتی ناطق نوری آوردن مهره های اقتصادی به فدراسیون بوکس و حل مشکلات مالی بود نه سهم بردن از پاداشی که وزیر ورزش و جوانان برای افزایش روحیه ملی پوشان به آنها داده بود!

آخرین اخبار