www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۷ 1395/03/24

ابهام در انتخاب کادر فنی تیم کاراته/ چه کسانی به پرتغال می‌روند؟

درحالی که قرار بود کادر فنی تیم کاراته دانشجویان برای حضور در رقابتهای جهانی روز گذشته معرفی شود این امر به زمان دیگری موکول شد تا ابهامات در این مورد همچنان پابرجا بماند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دهمین دوره رقابتهای کاراته دانشجویان جهان دهه آخر مردادماه به میزبانی پرتغال در شهر «براگا» برگزار […]

درحالی که قرار بود کادر فنی تیم کاراته دانشجویان برای حضور در رقابتهای جهانی روز گذشته معرفی شود این امر به زمان دیگری موکول شد تا ابهامات در این مورد همچنان پابرجا بماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، دهمین دوره رقابتهای کاراته دانشجویان جهان دهه آخر مردادماه به میزبانی پرتغال در شهر «براگا» برگزار خواهد شد و تیم منتخب دانشجویان ایران به عنوان یکی از مدعیان در این دوره از رقابتها شرکت می کند.

روز گذشته جلسه بین مسئولان فدراسیون، وزارت علوم و دانشگاه آزاد برگزار شد و قرار بود که تکلیف کادر فنی تیم اعزامی به پرتغال مشخص شود که پس از بحث و بررسی فراوان انتخاب کادر فنی بانوان به دلیل اختلاف نظر بین فدراسیون و دانشگاه آزاد به زمان دیگری موکول شد.

اما در بخش مردان هدایت تیم منتخب دانشجویان به شهرام هروی سپرده شد و احمد صافی هم به عنوان مدیرفنی در کنار وی حضور خواهد داشت.

با توجه به آنکه همه ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی از دانشجویان دانشگاه می باشند این مسابقات می تواند یک میدان تدراکاتی مناسب برای ملی پوشان در راه آمادگی حضور در رقابتهای جهانی باشند.

تیم کاراته دانشجویان در دروه قبلی رقابتهای جهانی موفق به کسب سه مدال طلا ، یک نقره و چهار برنز شده بود.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار