www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:29 1394/02/15

آقایان عمر و جوانی جودوکاران ایران را نابود کردند؛ رودکی: در جودو قدرم را ندانستند به جوجیتسو آمدم

کاپیتان سابق تیم ملی جودو گفت: وقتی دیدم در جودو قدرم را نمی دانند، به جوجیتسو آمدم. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، محمد رضا رودکی کاپیتان سابق تیم ملی جودو که در سال های اخیر با بی توجهی های مسئولان فدراسیون روبرو شده بود، اخیرا وارد رشته جوجیستو شده است. او قرار است در اولین […]

کاپیتان سابق تیم ملی جودو گفت: وقتی دیدم در جودو قدرم را نمی دانند، به جوجیتسو آمدم.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، محمد رضا رودکی کاپیتان سابق تیم ملی جودو که در سال های اخیر با بی توجهی های مسئولان فدراسیون روبرو شده بود، اخیرا وارد رشته جوجیستو شده است. او قرار است در اولین دوره مسابقات جوجیتسوی غرب آسیا که اواخر اردیبهشت جاری در بیروت پایتخت لبنان برگزار خواهد شد، به روی تاتامی برود.

رودکی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز در خصوص پیوستن خود به رشته جوجیتسو اظهار داشت: من هر روز در آکادمی به تمریناتم ادامه می دهم. وقتی دیدم در جودو کسی به فکر این ورزش و قهرمانانش نیست، تصمیم گرفتم به جوجیتسو بیایم.

وی افزود: جوجیتسو با جودو شباهت زیادی دارد و به همین دلیل وارد این ورزش رزمی شدم. البته چندان با قوانین آن آشنا نیستم، اما مطمئنم خیلی زود خودم را با این ورزش وفق خواهم داد.

دارنده دو مدال نقره و برنز بازی های آسیایی 201 گوانگ ژو ادامه داد: وقتی در جودو قدر جودوکاران را نمی دانند و همه به دنبال درگیری و حاشیه سازی برای یکدیگر هستند، جایی برای قهرمانان نمی ماند و به همین دلیل راهی رشته های دیگر به خصوص جوجیتسو می شوند.

رودکی در پایان در مورد وضعیت فعلی جودوی کشورمان خاطر نشان کرد: بلایی که رئیس و نایب رئیس فدراسیون بر سر این ورزش آوردند، باعث دوری قهرمانان و دلسوزان جودو شده است. آنها با عمر و جوانی جوانان مملکت بازی می کنند، اما متاسفانه مسئولان ورزش به مشکلات این ورزش رسیدگی نمی کنند.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.