www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۷ 1398/11/23

آتش انتقام شعله ور می شود؟!

قهرمان ایرانی K-1 برای جبران شکست قبلی خود قدم به رینگ سایتاما می گذرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اولین رویداد سازمان K-1 ژاپن موسوم به K’Festa 3 یکشنبه سوم فروردین ۹۹ (22 مارس 2020) و به میزبانی ورزشگاه بزرگ “سایتاما سوپر آرنا” ژاپن برگزار خواهد شد.

در یکی از مبارزات مهم این مسابقات سینا کریمیان قهرمان ایرانی دسته کروزرویت (۹۰ کیلوگرم) K-1 برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف آیتاکا ریو از ژاپن خواهد رفت. سینا و ریو یک بار در سال گذشته و در رویداد K-1 WORLD GP 2019 در اوساکا با هم مبارزه داشتند که در آن مبارزه فایتر ژاپنی با ناک اوت بر کریمیان پیروز شد.

پس از آن اتفاق کریمیان بر آن شد تا انتقام شکست برابر آیتاکا ریو را با در میان گذاشتن کمربند قهرمانی خود بگیرد. ریو هم برای این ریمچ اعلام آمادگی کرد و اکنون زمان برگزاری این نبرد حساس هم مشخص شده است.

کریمیان هم پس از بهبود آسیب دیدگی قفس سینه اش، از مدت ها قبل برای حضور در رویداد K’Festa 3 اعلام آمادگی کرده بود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.