www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۸ 1394/01/16

4 فرم به بخش تالو مسابقات جهانی اضافه خواهد شد

چهار فرم جدید در مسابقات جهانی اندونزی به اجرا در می‌آید. به گزارش “رزم نیوز” ، بر اساس تصمیم فدراسیون جهانی چهار فرم سنتی به فرم های بخش تالو مسابقات جهانی ووشو اضافه خواهد شد. دو فرم شنیگ یی چوان، ددائو در بخش آقایان و دو فرم باگواجانگ وشوان جی ین در بخش بانوان به فرم‌های […]

چهار فرم جدید در مسابقات جهانی اندونزی به اجرا در می‌آید.

به گزارش “رزم نیوز” ، بر اساس تصمیم فدراسیون جهانی چهار فرم سنتی به فرم های بخش تالو مسابقات جهانی ووشو اضافه خواهد شد.

دو فرم شنیگ یی چوان، ددائو در بخش آقایان و دو فرم باگواجانگ وشوان جی ین در بخش بانوان به فرم‌های اجرایی در مسابقات جهانی اندونزی اضافه خواهد شد. همچنین یک دوره مربیگری پیشرفته تالو برای آموزش فرم های جدید در گوانگجو چین برگزار شد که دو تن از مربیان ایران توحید اسدیان و علیرضا بهرمن در این دوره شرکت کردند.

توحید اسدیان، سرمربی تیم تالو ایران در خصوص دوره مربیگری پیشرفته تالو به خبرگزاری ایسنا، گفت: این دوره با حضور 60 نفر به میزبانی دانشکده علوم ورزش گوانگجو برگزار شد که 16 نفر از کشور میزبان شرکت کردند 44 نفر از کشورهای آمریکا، کانادا ، روسیه و آفریقای جنوبی و چند کشور آسیایی در این دوره حضور داشتند. این دوره از سوم تا یازدهم فروردین ماه برگزار شد و مدرسان بین‌المللی تالو در این دوره حضور داشتند. چهار فرم در این دوره مربیگری آموزش داده شد که هر فرم توسط شش استاد تدریس شد. کلاس‌ها بسیار خوب برگزار شد و من توانستم به همراه علیرضا بهرمن مدرک این دوره را به دست آورم.

اسدیان در خصوص اردوهای تیم ملی تالو گفت: نفرات اول تا سوم مسابقات کشوری تالو به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد که این اسامی در اردیبهشت ماه مشخص می‌شوند.

از اوایل مرداد ماه اردوهای تالو آغاز می‌شود تا ملی‌پوشان آمادگی لازم جهت حضور در سیزدهمین دوره مسابقات جهانی را پیدا کنند.

آخرین اخبار