www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۲ 1394/02/21

10 خرداد اولین مبارزه روزبهانی در بوکس حر‌فه‌ای

سرمربی تخصصی احسان روزبهانی گفت: این بوکسور المپیکی ایران دهم خرداد ماه اولین مبارزه خود در بوکس حر‌فه‌ای را انجام می‌دهد. به گزارش “رزم نیوز” ، اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، اظها‌ر کرد: طبق نامه‌ای که از سوی فدراسیون جهانی بوکس آماتور (آیبا) ارسال شده، احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در مسابقات بوکس […]

سرمربی تخصصی احسان روزبهانی گفت: این بوکسور المپیکی ایران دهم خرداد ماه اولین مبارزه خود در بوکس حر‌فه‌ای را انجام می‌دهد.

به گزارش “رزم نیوز” ، اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، اظها‌ر کرد: طبق نامه‌ای که از سوی فدراسیون جهانی بوکس آماتور (آیبا) ارسال شده، احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای است و دهم خرداد اولین مبارزه‌اش در این ر‌قابت‌ها را انجام خواهد داد.

وی در مورد مکان برگزاری مسابقات احسان روزبهانی گفت: هنوز مکان برگزاری مبارزات مشخص نشده است، اما به زودی مشخص شده و به ایران ارسال می‌شود.

مربی تخصصی روزبهانی در پاسخ به این سوال که آیا او می‌تواند در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای 2015 شرکت نکند؟ گفت: این امکان وجود ندارد، چرا که طبق قانون فدراسیون جهانی روزبهانی باید در ر‌قابت‌های بوکس امسال حاضر باشد و اگر در این ر‌قابت‌ها شرکت نکند سهمیه المپیکی که گرفته از بین می‌رود.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: فدراسیون جهانی این قانون را برای آن قرار داده است که هم سطح ر‌قابت‌های بوکس حر‌فه‌ای را بالاتر ببرد و هم این که نفراتی که سهمیه المپیک می‌گیرند در کوران مسابقات بوده و در شرایط بهتری در المپیک شرکت کنند.

احدی با اشاره به این که بر‌نامه‌ریزی تمرینات احسان روزبهانی را تا اواسط اسفند 95 انجام داده است، گفت: ما برنامه‌های خودمان را طبق تقویم فدراسیون جهانی تنظیم کرده‌ایم و همه چیز مشخص است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.