www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۲ 1394/02/21

10 خرداد اولین مبارزه روزبهانی در بوکس حر‌فه‌ای

سرمربی تخصصی احسان روزبهانی گفت: این بوکسور المپیکی ایران دهم خرداد ماه اولین مبارزه خود در بوکس حر‌فه‌ای را انجام می‌دهد. به گزارش “رزم نیوز” ، اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، اظها‌ر کرد: طبق نامه‌ای که از سوی فدراسیون جهانی بوکس آماتور (آیبا) ارسال شده، احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در مسابقات بوکس […]

سرمربی تخصصی احسان روزبهانی گفت: این بوکسور المپیکی ایران دهم خرداد ماه اولین مبارزه خود در بوکس حر‌فه‌ای را انجام می‌دهد.

به گزارش “رزم نیوز” ، اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، اظها‌ر کرد: طبق نامه‌ای که از سوی فدراسیون جهانی بوکس آماتور (آیبا) ارسال شده، احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای است و دهم خرداد اولین مبارزه‌اش در این ر‌قابت‌ها را انجام خواهد داد.

وی در مورد مکان برگزاری مسابقات احسان روزبهانی گفت: هنوز مکان برگزاری مبارزات مشخص نشده است، اما به زودی مشخص شده و به ایران ارسال می‌شود.

مربی تخصصی روزبهانی در پاسخ به این سوال که آیا او می‌تواند در مسابقات بوکس حر‌فه‌ای 2015 شرکت نکند؟ گفت: این امکان وجود ندارد، چرا که طبق قانون فدراسیون جهانی روزبهانی باید در ر‌قابت‌های بوکس امسال حاضر باشد و اگر در این ر‌قابت‌ها شرکت نکند سهمیه المپیکی که گرفته از بین می‌رود.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: فدراسیون جهانی این قانون را برای آن قرار داده است که هم سطح ر‌قابت‌های بوکس حر‌فه‌ای را بالاتر ببرد و هم این که نفراتی که سهمیه المپیک می‌گیرند در کوران مسابقات بوده و در شرایط بهتری در المپیک شرکت کنند.

احدی با اشاره به این که بر‌نامه‌ریزی تمرینات احسان روزبهانی را تا اواسط اسفند 95 انجام داده است، گفت: ما برنامه‌های خودمان را طبق تقویم فدراسیون جهانی تنظیم کرده‌ایم و همه چیز مشخص است.

آخرین اخبار