www.khabarrazmavar.ir

بوکس جوانان آسیا ؛

شناسه خبر : 16:43 1398/08/23

۱۰ شکست و یک پیروزی حاصل کار نمایندگان ایران/ ناکامی بزرگ شاگردان رشید

با حذف ۵ نماینده دیگر، تیم بوکس جوانان ایران بدون کسب مدال رقابت‌های قهرمانی آسیا را به پایان رساند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه رقابت‌های بوکس جوانان قهرمانی آسیا، امروز (پنجشنبه) و در چهارمین روز مسابقات  ۵ نماینده کشورمان به روی رینگ رفتند و با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند تا پرونده نمایندگان کشورمان در این مسابقات بسته شود.

در رقابت‌های امروز و در وزن  ۴۹ کیلوگرم مصطفی ریگی مقابل سئو از کره جنوبی مغلوب و حذف شد. فرهاد مردادی نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم کشورمان مقابل آیدارولی از قزاقستان شکست خورد و از ادامه مسابقات بازماند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم، عبدالحکیم بیگدر با شکست مقابل سوتاچای از تایلند از دور رقابت‌ها کنار رفت. امین مجنونی بوکسور وزن ۸۱ کیلوگرم کشورمان در تقابل با کواندیک از قزاقستان  مغلوب شد و نهمین حذف شده ایران لقب گرفت.

در وزن ۹۱  کیلوگرم، سید محمد علی سیدصدری در مصاف صمدوف از ازبکستان شکست خورده و از دور رقابت‌ها کنار رفت تا پرونده تیم جوانان کشورمان در این مسابقات بسته شود.

شاگردان امید رشید در تیم جوانان کشورمان در حالی با ۱۰ بوکسور در مسابقات مغولستان حاضر شد که با کسب یک پیروزی و ۱۰ شکست عملکرد بسیار ضعیفی را از خود بر جای گذاشت. این در حالی است که تیم جوانان در دوره گذشته مسابقات در سال ۲۰۱۸ و در تایلند موفق به کسب سه مدال برنز شده بود.

آخرین اخبار