www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:38 1399/12/10

ییلدیریم هم حریف “دارچین مکزیکی” نشد!

کانلو با ناک اوت فنی پس از پایان راند سوم برنده شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، استادیوم “هارد راک” در میامی ایالت فلوریدا بامداد امروز میزبان یک رویداد مهم بوکس در سال ۲۰۲۱ بود.

جایی که کانلو آلوارز قهرمان حال حاضر دسته فوق میان وزن بوکس جهان و دارنده عناوین WBA, WBC و The Ring این دسته به مصاف آونی ییلدیریم ترکیه ای چلنجر این دسته رفت.

کانلو در راند سوم با یک ضربه چپ-راست ییلدیریم را به کف رینگ انداخت ولی مبارز ترکیه ای از جایش بلند شد و مبارزه ادامه داد. پس از پایان این راند، داور مبارزه با جویا شدن شرایط ییلدیریم پایان این نبرد را اعلام کرد و بدین ترتیب کانلو آلوارز با ناک اوت فنی برنده این مبارزه شد. رکورد حرفه ای کانلو با این پیروزی به ۵۵ برد-۱ باخت و ۲ مساوی ارتقا یافت.

پس از این مبارزه، خبر رسمی مبارزه بعدی آلوارز اعلام شد و بر این اساس دارچین مکزیکی بامداد یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای اضافه کردن کمربند قهرمانی WBO فوق میان وزن به مصاف بیلی جو ساندرز بریتانیایی خواهد رفت.

آخرین اخبار

حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
چهره المپیکی تکواندوی ایران و دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی، با تمجید از سطح فنی بالای یوسف کرمی گفت: امیدوارم او به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شود.