www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:38 1399/12/10

ییلدیریم هم حریف “دارچین مکزیکی” نشد!

کانلو با ناک اوت فنی پس از پایان راند سوم برنده شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، استادیوم “هارد راک” در میامی ایالت فلوریدا بامداد امروز میزبان یک رویداد مهم بوکس در سال ۲۰۲۱ بود.

جایی که کانلو آلوارز قهرمان حال حاضر دسته فوق میان وزن بوکس جهان و دارنده عناوین WBA, WBC و The Ring این دسته به مصاف آونی ییلدیریم ترکیه ای چلنجر این دسته رفت.

کانلو در راند سوم با یک ضربه چپ-راست ییلدیریم را به کف رینگ انداخت ولی مبارز ترکیه ای از جایش بلند شد و مبارزه ادامه داد. پس از پایان این راند، داور مبارزه با جویا شدن شرایط ییلدیریم پایان این نبرد را اعلام کرد و بدین ترتیب کانلو آلوارز با ناک اوت فنی برنده این مبارزه شد. رکورد حرفه ای کانلو با این پیروزی به ۵۵ برد-۱ باخت و ۲ مساوی ارتقا یافت.

پس از این مبارزه، خبر رسمی مبارزه بعدی آلوارز اعلام شد و بر این اساس دارچین مکزیکی بامداد یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای اضافه کردن کمربند قهرمانی WBO فوق میان وزن به مصاف بیلی جو ساندرز بریتانیایی خواهد رفت.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.