www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۵۷ 1393/12/23

یک پیروزی و یک شکست برای تکواندوکاران ایران در تورنمنت هنلد

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین المللی تکواندوی هلند (G2) از ظهر امروز (شنبه) با حضور 999 تکواندوکار در سالن “مرکز ورزشهای داخل سالن آیندهون” آغاز شد. امروز و در نخستین روز این مسابقات، مبارزات اوزان 49-، 57-، 67- و 73- کیلوگرم زنان و 58-، 68-، 80- و 87- […]

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین المللی تکواندوی هلند (G2) از ظهر امروز (شنبه) با حضور 999 تکواندوکار در سالن “مرکز ورزشهای داخل سالن آیندهون” آغاز شد.

امروز و در نخستین روز این مسابقات، مبارزات اوزان 49-، 57-، 67- و 73- کیلوگرم زنان و 58-، 68-، 80- و 87- کیلوگرم مردان بر روی 12 شیاپ چانگ در حال پیگیری است که کیمیا علیزاده، فاطمه روحانی و هانیه اخلاقی در بخش زنان و فرزان عاشورزاده، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، مهرداد نورمحمدی، مهدی خدابخشی و امید عمیدی در بخش مردان بعنوان نمایندگان ایران حضور دارند.

در رقابت‌های انجام شده هانیه اخلاقی برابر حریف نروژی شکست خورد اما خدابخشی به راحتی تکواندکار فرانسه را شکست داد.

وزن 73- کیلوگرم زنان:

“تینا اسکار” از نروژ 27 – هانیه اخلاقی از ایران 23

وزن 87- کیلوگرم مردان:

“استیون گران” از فرانسه 2 – مهدی خدابخشی از ایران 11

فردا (یکشنبه) در دومین و آخرین روز این مسابقات تکواندوکاران اوزان 46-، 53-، 62- و 73+ کیلوگرم زنان و 54-، 63-، 74- و 87+ کیلوگرم مردان مبارزه می‌کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.