www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۲۲ 1400/02/29

گنج زاده المپیکی شد

سجاد گنج زاده موفق شد، سهمیه المپیک توکیو در وزن ۷۵+ کیلوگرم کاراته را از آن خود کند .

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز نخست رقابت‌های کاراته قهرمانی اروپا، امروز (چهارشنبه-29 اردیبهشت‌ماه) در کرواسی برگزار شد و اوگور آکتاش با صعود به دیدار نهایی وزن 84- کیلوگرم ضمن تثبیت صدرنشینی خود در رنکینگ این وزن، باعث المپیکی شدن سجاد گنج‌زاده شد.

 آکتاش تا پیش از این مسابقات  با 10942.5 امتیاز در رنکینگ وزن ترکیب 75+ کیلوگرم (ترکیبی وزن‌های منفی و مثبت 84) در صدر قرار داشت، اما با شروع مسابقات و کسر 990 امتیاز قهرمانی اروپا دوره گذشته از مجموع امتیازاتش با 9952.5 امتیاز پایین‌تر از پورشیب در رتبه دوم رنکینگ قرار گرفت.

کاراته‌کا ترکیه‌ای در رقابت‌های امروز با شکست نمایندگان لتونی، لیتوانی، اسلواکی و کرواسی به دیدار نهایی صعود و پیش از برگزاری دیدار فینال مجدد 750 امتیاز به مجموع امتیازاتش اضافه کرد تا با 10702.5 امتیاز به صدر جدول رنکینگ صعود کند و باعث المپیکی شدن گنج‌زاده در رقابت تمام ایرانی با ذبیح‌الله پورشیب شود.

در رنکینگ حال حاضر وزن 75+ کیلوگرم المپیک، پورشیب با 10215 امتیاز بالاتر از سجاد گنج‌زاده با 9187.5 امتیاز قرار دارد، اما با توجه به اینکه گنج‌زاده در رنکینگ وزن 84+ کیلوگرم صدرنشین است و پورشیب در رنکینگ وزن 84- کیلوگرم در جایگاه دوم قرار دارد، سجاد المپیکی شد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.