www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۷ 1400/09/08

گنج‌زاده: امیدوارم کارهای بزرگی برای ورزش ایران انجام دهیم

تهران- ایرنا- قهرمان کاراته ایران در المپیک پس از رسیدن به ریاست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم کنار هم بتوانیم کارهای بزرگی برای ورزش کشور انجام بدهیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «سجاد گنج‌زاده» اظهار داشت: در انتخابات اولیه، ورزشکاران لطف داشتند و با اکثریت آرا نفر نخست شدم. این مساله موجب شد تا وظیفه‌ام سنگین‌تر شود. به‌همین واسطه در دور بعد این اجازه را به خودم دادم که برای ریاست نیز نامزد شوم که مجدداً ورزشکاران کشور مرا شرمنده محبت‌های خود کردند و به‌عنوان رییس کمیسیون انتخاب شدم. امیدوارم همه در کنار یکدیگر بتوانیم کارهای بزرگی برای ورزش کشور انجام دهیم.

وی درباره موفقیت‌های اخیر کاراته گفت: پس‌از حضور کاراته در المپیک امیدی در دل جامعه ورزش کشور زنده شد. کاراته همیشه در مسابقات مختلف جهانی و آسیایی نتایج خوبی بدست می‌آورد و ورود کاراته به المپیک باعث شد تا یک رشته ورزشی دیگر در کنار سایر رشته‌های مدال‌آور قرار گیرد.

ملی‌پوش کاراته ادامه داد: خدا را شکر در نخستین تجربه حضورم در المپیک قرعه به نامم افتاد تا مدال خوش‌رنگ طلا را کسب کنم. این مدال شادی زیادی در جامعه کاراته به ارمغان آورد. کاراته این استحقاق را داشت و به آن دست یافت. پس‌از کسب مدال همه‌چیز متفاوت‌تر شد و حالا کاراته در المپیک مدال طلا دارد.

دارنده مدال طلای المپیک توکیو گفت:‌ تلاش می‌کنم نماینده شایسته‌ای برای کاراته ایران باشم و از هیچ تلاشی برای کمک به همه ورزشکاران دریغ نخواهم کرد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.