www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۶ 1399/09/29

گنادی پیروز شد و رکورد جدیدی به ثبت رسانید

گلوکین با ناک اوت در راند هفتم برابر بوکسر بی شکست لهستانی پیروز شد و از عناوین خود دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، صبح امروز یکی از رویدادهای مهم‌ بوکس در سال ۲۰۲۰ در سالن Seminole Hard Rock‌ در هالیوود ایالت فلوریدا برگزار شد.

جایی که در حساس ترین مبارزه آن، گنادی گلوکین دارنده عناوین قهرمانی IBF و IBO دسته میان وزن بوکس جهان به مصاف کمیل سرمیتا بوکسر بی شکست لهستانی رفت. GGG در راندهای اول، دوم و چهارم و هفتم چلنجر قهرمانی را ناک دان کرد و پس از آخرین ناک دان داور مبارزه اجازه ادامه کار در راند هشتم را نداد و گلوکین پیروز میدان اعلام شد. گنادی با این پیروزی ضمن ارتقای رکوردش به ۴۱-۱-۱ و دفاع از عناوین IBF و IBO، با ثبت رکورد بیست و یک دفاع از عناوین قهرمانی رکورد برنارد هاپکینز را شکست.

در سمت دیگر سرمتا با تحمل این باخت نخستین شکست دوران حرفه ای خود را تجربه کرد و رکوردش به ۲۱-۱ تنزل پیدا کرد.

حالا باید دید این عملکرد گنادی گلوکین باعث ترغیب کانلو آلوارز به برگزاری مبارزه سوم خواهد شد یا نه؟!

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.