www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۶ 1397/04/27

گرگ چچنی اولین حریف سگ دیوانه در ACB

یوسُف رئیسوف حریف رضا مددی در ACB 91 شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رضا مددی فایتر ایرانی-سوئدی MMA پس از جدایی از سازمان UFC و پیوستن به سازمان روسی ACB در نخستین مبارزه اش زیر نظر این پروموشن در رویداد ACB 91 مالمو سوئد به تاریخ شنبه ۳ شهریور ۹۷ (۲۵ آگوست ۲۰۱۸) به مصاف یوسف رئیسوف چچنی خواهد رفت.

رئیسوف فایتر ۲۳ ساله ملقب به گرگ است‌.او داری رکورد حرفه ای ۱۳ برد و ۱ باخت می باشد و تنها شکستش به سال ۲۰۱۶ و برابر هموطنش مارات بالائف باز می گردد که البته رئیسوف این شکست را در سال ۲۰۱۸ با پیروزی در مبارزه انتقامی برابر بالائف جبران کرد.گرگ چچنی آمار خوبی در سابمیشن کردن حریفانش داشته و ۸ پیروزی برابر رقبا بدین ترتیب بوده است‌.از جمله افتخارات او می توان به کسب عنوان قهرمانی موقت دسته پر وزن ACB اشاره کرد.

در سمت مقابل رضا مددی ۴۰ ساله پس از عملکرد سینوسی برد و باخت در دوران حضورش در UFC با رکورد حرفه ای ۱۴ پیروزی و ۶ شکست وارد کیج ACB می شود. مدداگ با تجربه امیدوار است با حمایت طرفداران سوئدی بسیاری که در مالمو دارد فصل خوبی را در کیج ACB آغاز کند اما در این راه خواسته با ناخواسته می بایست از سد این گرگ جوان چچنی عبور کند.

در دیگر مبارزه دیدنی ACB 91 سیروان کاکایی مشهور به “زُهان” فایتر ۲۸ ساله کرمانشاهی به مصاف بوگدان باربو از رومانی خواهد رفت.سیروان هم همانند رضا نخستین مبارزه اش در کیج ACB را تجربه خواهد کرد،او تجربه حضور در سازمانهای UFC و BELLATOR را دارد و پس از دو شکستش در بلاتور به ACB پیوسته تا تجربه جدیدی در دوران حرفه ای خود کسب کند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار