www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۵ 1399/05/29

گرگ تُرکیه ای رقیب بعدی کانلو؟!

سازمان بوکس WBC به دنبال تدارک مبارزه کانلو آلوارز و آونی ییلدیریم بر سر عنوان قهرمانی فوق میان وزن است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همانطور که می دانید داوید بناویدِز قهرمان بدون شکست دسته فوق میان وزن WBC با وجود پیروزی بر روآمِر الکسیس آنگولو در مبارزه اخیر به دلیل اضافه وزن سه پوندی، از عنوان قهرمانی خلع شد و حالا شورای بوکس جهانی به دنبال تدارک یک مبارزه بین کانلو آلوارز قهرمان مشهور مکزیکی و آونی ییلدیریم بوکسر ترکیه ای بر سر کمربند بناویدِز است.

دارچین مکزیکی قهرمانی بوکس جهان در چهار کلاس وزنی مختلف را در کارنامه خود دارد و فرصت پیش رو می تواند جایگاه او را محکم تر نماید. تا پیش از این صحبت از مبارزه سوم برابر گنادی گُلُوکین، نبرد برابر کَلوم اسمیت و یا مبارزه با بیلی جو ساندرز مطرح بود ولی حالا گزینه ییلدیریم هم به این اسامی اضافه شده که می تواند گزینه خوبی برای آلوارز باشد.

آونی ییلدیریم بوکسر ناآشنایی برای کانلو نیست. چراکه او حریف تمرینی او برای آماده سازی در جهت مبارزه با گنادی گُلُوکین نیز بوده. ییلدیریم (۲۱-۲) بوکسر ۲۹ ساله ملقب به ‘گرگ ترکیه ای’ است. ییلدیریم سال گذشته در مبارزه آخر خود که بر سر عنوان بلاتصدی WBC دسته فوق میان وزن بود مغلوب آنتونی دیرِل امریکایی شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.