www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:45 1399/05/29

گرگ تُرکیه ای رقیب بعدی کانلو؟!

سازمان بوکس WBC به دنبال تدارک مبارزه کانلو آلوارز و آونی ییلدیریم بر سر عنوان قهرمانی فوق میان وزن است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همانطور که می دانید داوید بناویدِز قهرمان بدون شکست دسته فوق میان وزن WBC با وجود پیروزی بر روآمِر الکسیس آنگولو در مبارزه اخیر به دلیل اضافه وزن سه پوندی، از عنوان قهرمانی خلع شد و حالا شورای بوکس جهانی به دنبال تدارک یک مبارزه بین کانلو آلوارز قهرمان مشهور مکزیکی و آونی ییلدیریم بوکسر ترکیه ای بر سر کمربند بناویدِز است.

دارچین مکزیکی قهرمانی بوکس جهان در چهار کلاس وزنی مختلف را در کارنامه خود دارد و فرصت پیش رو می تواند جایگاه او را محکم تر نماید. تا پیش از این صحبت از مبارزه سوم برابر گنادی گُلُوکین، نبرد برابر کَلوم اسمیت و یا مبارزه با بیلی جو ساندرز مطرح بود ولی حالا گزینه ییلدیریم هم به این اسامی اضافه شده که می تواند گزینه خوبی برای آلوارز باشد.

آونی ییلدیریم بوکسر ناآشنایی برای کانلو نیست. چراکه او حریف تمرینی او برای آماده سازی در جهت مبارزه با گنادی گُلُوکین نیز بوده. ییلدیریم (۲۱-۲) بوکسر ۲۹ ساله ملقب به ‘گرگ ترکیه ای’ است. ییلدیریم سال گذشته در مبارزه آخر خود که بر سر عنوان بلاتصدی WBC دسته فوق میان وزن بود مغلوب آنتونی دیرِل امریکایی شد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.