www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:14 1400/03/02

گردباد تارتان، فاتح نبرد شکست ناپذیران + فیلم

جاش تِیلور با غلبه بر خوزه رامیرز کمربندهای اصلی قهرمانی دسته ‘لایت ولترویت’ بوکس جهان را به خود اختصاص داد‌.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن Virgin Hotels لاس وگاس صبح امروز پذیرای یکی از رویدادهای مهم سال بود. جایی که خوزه رامیرز قهرمان بی شکست بوکس دنیا و دارنده کمربندهای WBC و WBO دسته لایت ولترویت (۶۳/۵ کیلوگرم) به مصاف جاش تِیلور دیگر قهرمان بدون باخت این دسته و دارنده عناوین WBA, IBF و The Ring Magazine رفت و پس از دوازده راند مبارزه این تِیلور اسکاتلندی بود که با رای متحد داوران (۱۱۴-۱۱۲) پیروز این نبرد معرفی شد.

جاش تیلور با ناک داون های که در راندهای ششم و هفتم به دست آورد و همچنین با سرعت و جابه جایی بهتری که نسبت به رامیرز در کل طول مبارزه داشت نشان داد که می تواند پیروزی را از آن خود سازد و همینطور هم شد و در پایان او بود که همچنان بدون شکست باقی ماند و رکوردش را به ۱۸ پیروزی و بدون شکست ارتقا بخشید و در سمت مقابل رکورد رامیرز با قبول این باخت به ۲۶ برد و ۱ شکست تنزل پیدا کرد. گردباد تارتان با این پیروزی مهم کمربندهای قهرمانی WBC, WBA, WBO, IBF و The Ring Magazine را به دست آورد و اولین قهرمان بلامنازع بریتانیایی در دوران چهار کمربند اصلی دنیای بوکس لقب گرفت. او پس از این پیروزی خواهان مبارزه با ترنس کرافورد در یک وزن بالاتر (ولترویت) شد.

آخرین اخبار

حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
چهره المپیکی تکواندوی ایران و دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی، با تمجید از سطح فنی بالای یوسف کرمی گفت: امیدوارم او به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شود.