www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۴۲ 1402/12/05

کیومرث هاشمی سرپرست دفتر حوزه وزارتی را منصوب کرد/ تعیین جانشین برای رغبتی

وزیر ورزش و جوانان در حکمی علیرضا پسندیده را به عنوان سرپرست دفتر حوزه وزارتی منصوب کرد و جانشین محمدشروی اسبقیان شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در حکم صادره از سوی کیومرث هاشمی به پسندیده، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه گام دوم انقلاب با بهره‌مندی جوانان متخصص انقلابی و برنامه‌ریزی‌های مدیریتی و اجرایی، مورد تاکید قرار گرفته است.

متن حکم وزیر ورزش و جوانان به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا پسندیده

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست حوزه وزارتی منصوب می‌شوید.

از شما انتظار می‌رود در راستای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه گام دوم انقلاب با بهره‌مندی جوانان متخصص انقلابی و برنامه‌ریزی‌های مدیریتی و اجرایی، موجبات توسعه، تقویت و تعمیق اقدامات گوناگون وزارت را فراهم نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و تاکیدات رییس جمهور محترم، در راستای تحقق برنامه‌های دولت مردمی و عدالت‌محور و پیشبرد وزارت ورزش و جوانان، موفق و موید باشید.

انتصاب سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی

همچنین وزیر ورزش و جوانان درحکمی محمد معانی را به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر ورزش قهرمانی‌منصوب کرد. معانی جانشین علی رغبتی در این پست شده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.