www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:56 1399/10/14

‘کینگ رایان’ کمربند قهرمانی موقت WBC را به خانه برد

گارسیا با ضربه بادی شات در راند هفتم لوک کمپبل را مغلوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن American Airlines Center شهر دالاس ایالت تگزاس بامداد امروز میزبان رویارویی جذاب رایان گارسیا و لوک کمپبل بود. دو بوکسر سبک وزن برای تصاحب کمربند قهرمانی موقت WBC این دسته رو در روی یکدیگر ایستادند.
و در نهایت این گارسیا بود که با یک ضربه سنگین بادی شات در راند هفتم کار کمپبل را تمام کرد. این در حالیست که بوکسر بریتانیایی در راند دوم گارسیا را ناک دان کرده بود ولی رایان گارسیا تسلیم نشد و به کارش ادامه داد تا اینکه موفق شد در دقیقه ۱:۵۸ راند هفتم کار را یکسره کند و کمربند قهرمانی موقت دبلیو بی سی را تصاحب نماید.

گارسیا با این پیروزی رکورد فوق العاده خود را به ۲۱-۰ ارتقا بخشید. اکنون باید منتظر ماند و دید که قدم بعدی برای او چیست؟ جرونتا دیویس، تئوفیمو لوپز یا دِوین هنی از جمله گزینه های مطرح روی میز می باشند.

 

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.