www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۶ 1399/10/14

‘کینگ رایان’ کمربند قهرمانی موقت WBC را به خانه برد

گارسیا با ضربه بادی شات در راند هفتم لوک کمپبل را مغلوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن American Airlines Center شهر دالاس ایالت تگزاس بامداد امروز میزبان رویارویی جذاب رایان گارسیا و لوک کمپبل بود. دو بوکسر سبک وزن برای تصاحب کمربند قهرمانی موقت WBC این دسته رو در روی یکدیگر ایستادند.
و در نهایت این گارسیا بود که با یک ضربه سنگین بادی شات در راند هفتم کار کمپبل را تمام کرد. این در حالیست که بوکسر بریتانیایی در راند دوم گارسیا را ناک دان کرده بود ولی رایان گارسیا تسلیم نشد و به کارش ادامه داد تا اینکه موفق شد در دقیقه ۱:۵۸ راند هفتم کار را یکسره کند و کمربند قهرمانی موقت دبلیو بی سی را تصاحب نماید.

گارسیا با این پیروزی رکورد فوق العاده خود را به ۲۱-۰ ارتقا بخشید. اکنون باید منتظر ماند و دید که قدم بعدی برای او چیست؟ جرونتا دیویس، تئوفیمو لوپز یا دِوین هنی از جمله گزینه های مطرح روی میز می باشند.

 

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.