www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۷ 1403/01/02

کریمیان شکست خورد؛ ستاری خواستار مبارزه قهرمانی شد

پس از شکست سینا کریمیان، محمود ستاری ‘لیو سی’ چینی را به مبارزه خواند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد کی‌وان مکس 2024 با عنوان K-1 World MAX 2024، روز گذشته (چهارشنبه – اول فروردین ماه) با برگزاری 25 مبارزه در ورزشگاه ملی یویوگی شهر توکیو برگزار شد و سینا کریمیان، برای عنوان قهرمانی دسته کوروز وزن در برابر ‘لیو سی’ چینی قرار گرفت و در راند سوم با ناک‌اوت فنی مبارزه را واگذار کرد.

کریمیان در کنفرانس خبری پس از مبارزه مدعی شد حریفش دوپینگ کرده است. وی در این باره گفت: از مسئولان برگزاری تقاضا دارم تا از حریف چینی تست دوپینگ بگیرند. در هلند با مبارزان زیادی که 120 کیلوگرم وزن دارند تمرین کرده‌ام، اما در اینجا چیزی متفاوت دیدم.

از سوی دیگر پس از اهدای عنوان قهرمانی دسته کوروز وزن به ‘لیو سی’، محمود ستاری دیگر عنوا‌ن‌دار قهرمانی سازمان کی‌وان وارد رینگ شد و او را به مبارزه دعوت کرد. گفته می‌شود قرار است این مبارزه17 تیرماه برگزار شود.

ستاری در سال 2022 تاج طلایی تورنمنت سنگین‌ وزن این سازمان را کسب کرده است. او قهرمانی سازمان‌های کراش، ام‌وان، بازی‌های ساحلی و بازی‌های داخل سالن را در کارنامه خود دارد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.