www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۳۷ 1399/01/30

کرونا همچنان بلای جان گلوری!

بزرگترین سازمان کیک بوکسینگ دنیا رویداد مهم خود در روتردام را هم به تعویق انداخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همزمان با ادامه تلاش ها برای مقابله با شیوع بیماری کووید ۱۹ ، صدها کشور در سراسر جهان اقدامات سخت گیرانه را انجام داده اند که شامل قرنطینه خانگی ، رعایت فاصله اجتماعی و ممنوعیت برگزاری اجتماعات عمومی است. با این اقدامات که در کشورهای اروپایی از جمله هلند هم پیش بینی شده است ، سازمان “گلوری کیک بوکسینگ” امروز از تعویق رویداد GLORY 78 و نبرد بدر هاری و بنجامین آدگبویی خبر داد که قرار بود شنبه ۳۱ خرداد ۹۹ (20 ژوئن 2020) در آهوی آرنا در روتردام برگزار شود. بلیط هایی که قبلاً برای این رویداد خریداری شده اند ، برای تاریخ برنامه ریزی شده جدید که هنوز اعلام نشده معتبر باقی خواهند ماند. و آن دسته از کسانی هم که قادر به شرکت در تاریخ جدید رویداد نباشند، بلیطشان قابل استرداد است. گلوری از نزدیک وضعیت هلند را زیر نظر دارد و برای تعیین تاریخ جدید برای رویداد GLORY 78 با نهادهای مختلف در ارتباط است.

مارشال زلازنیک مدیرعامل GLORY گفت: “اقدامات موجود برای مبارزه با گسترش این بیماری ضروری است و سلامتی و ایمنی هواداران ، ورزشکاران ، کارکنان و عامه مردم همچنان دغدغه اصلی ماست. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا به محض فراهم شدن شرایط ، هواداران را به هیجان مسابقات GLORY برگردانیم.”

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.