www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۴ 1398/12/17

کبری بلغاری حریف بعدی AJ!

جاشوا در تاتنهام لندن برای دفاع از عناوین سنگین وزن خود به مصاف کوبرات پولِف خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آنتونی جاشوا (۲۳-۱) قهرمان سنگین وزن بوکس جهان و دارنده عناوین IBF, WBA,WBO و IBO پس از حدود دو سالی که در خاک بریتانیا مبارزه ای نداشت بار دیگر به کشورش باز می گردد تا از کمربندهای قهرمانی خود در استادیوم تاتنهام لندن دفاع نماید. آخرین مبارزه او در خاک بریتانیا مبارزه سال ۲۰۱۸ او برابر الکساندر پُوِتکین روس بود. او سپس دو مبارزه پیاپی برابر اندی رویز مکزیکی در ایالات متحده امریکا و عربستان سعودی انجام داد که یکی را ناباورانه واگذار کرد و در ریمچ به هر نحوی که بود پیروز شد و عناوینش را پس گرفت.

حالا جاشوا قرار است ۳۱ خرداد ۹۹ (20 ژوئن 2020) برابر کوبرات پولِف (۲۸-۱) بلغارستانی ملقب به “کبری” مبارزه کند. پولف در طول دوران حرفه ای خود تنها یک باخت را تجربه کرده که آن هم برابر ولادیمیر کلیچکو افسانه ای بود.

جاشوا درباره این مبارزه گفت:” بیست ژوئن من از عناوین قهرمانی سنگین وزن خودم دفاع می کنم. من بعد از مدتی دوری به شهر خودم برگشته ام‌. یک استادیوم خاص در شمال لندن ساخته شده و من افتخار این را دارم تا جامعه بوکس جهان را با خودم به این استادیوم بیاورم که اولین مبارزه بر سر عناوین سنگین وزن بوکس را تجربه می کندو هیچ چیزی مانع من در کسب پیروزی نخواهد شد.”

ادی هِرن کارگذار جاشوا درباره این نبرد گفت: “من از بازگشت جاشوا به پایتخت آن هم برای حضور در استادیوم تاتنهام هاتسپِر با طرفیت ۷۰ هزار تماشاگر بسیار هیجان زده ام.”

آخرین اخبار

فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با عملکردی ضعیف و خاموش مشخص نیست به چه علت باید در قامت یک فدراسیون مستقل فعالیت و بودجه مجزا دریافت کند؟