www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۴ 1398/12/17

کبری بلغاری حریف بعدی AJ!

جاشوا در تاتنهام لندن برای دفاع از عناوین سنگین وزن خود به مصاف کوبرات پولِف خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آنتونی جاشوا (۲۳-۱) قهرمان سنگین وزن بوکس جهان و دارنده عناوین IBF, WBA,WBO و IBO پس از حدود دو سالی که در خاک بریتانیا مبارزه ای نداشت بار دیگر به کشورش باز می گردد تا از کمربندهای قهرمانی خود در استادیوم تاتنهام لندن دفاع نماید. آخرین مبارزه او در خاک بریتانیا مبارزه سال ۲۰۱۸ او برابر الکساندر پُوِتکین روس بود. او سپس دو مبارزه پیاپی برابر اندی رویز مکزیکی در ایالات متحده امریکا و عربستان سعودی انجام داد که یکی را ناباورانه واگذار کرد و در ریمچ به هر نحوی که بود پیروز شد و عناوینش را پس گرفت.

حالا جاشوا قرار است ۳۱ خرداد ۹۹ (20 ژوئن 2020) برابر کوبرات پولِف (۲۸-۱) بلغارستانی ملقب به “کبری” مبارزه کند. پولف در طول دوران حرفه ای خود تنها یک باخت را تجربه کرده که آن هم برابر ولادیمیر کلیچکو افسانه ای بود.

جاشوا درباره این مبارزه گفت:” بیست ژوئن من از عناوین قهرمانی سنگین وزن خودم دفاع می کنم. من بعد از مدتی دوری به شهر خودم برگشته ام‌. یک استادیوم خاص در شمال لندن ساخته شده و من افتخار این را دارم تا جامعه بوکس جهان را با خودم به این استادیوم بیاورم که اولین مبارزه بر سر عناوین سنگین وزن بوکس را تجربه می کندو هیچ چیزی مانع من در کسب پیروزی نخواهد شد.”

ادی هِرن کارگذار جاشوا درباره این نبرد گفت: “من از بازگشت جاشوا به پایتخت آن هم برای حضور در استادیوم تاتنهام هاتسپِر با طرفیت ۷۰ هزار تماشاگر بسیار هیجان زده ام.”

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.