www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۷ 1398/10/26

کانر مک گرگور در اندیشه نبردی خونین!

کانر مک گرگور در کنفرانس خبری یو اف سی 246 نوید نبردی خونین در برابر دونالد کابوی را داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور  ،کنفرانس خبری رویداد UFC 246 با حضور کانر مک گرگور و دونالد سرونی بامداد امروز به وقت ایران در شهر لاس و گاس برگزار شد.

دونالد و کانر برای نخستین بار بصورت رسمی با یکدیگر فیس تو فیس شدند.اما ،این کنفرانس خبری با سایر کنفرانس های او بسیار متفاوت بود.مک گرگور در این مراسم به موقع و سر وقت حاضر شد و خبری از شیطنت های او در میان نبود.دونالد و کانر در کمال احترام و به دور از حاشیه در مقابل هم قرار گرفتند.
کانر که در این کنفرانس خبری، آرام به نظر می رسید و دیگر خبری از حرکات منحصر به فرد وی در این مراسم نبود، نوید جنگی واقعی در مقابل دونالد سرونی را در هشت ضلعی داد.
کانر در رابطه با این سوال که نتیجه این مبارزه چه خواهد شد گفت:” احترام گذاشتن به دونالد کار سختی است.او به من احترام می گذارد ولی خون او ریخته خواهد شد.پیش بینی من برد او با ناک اوت است”.
دونالد اما، نظر متفاوتی داشت او برخلاف کانر از مبارزه تا راند آخر سخن گفت: “ما اینجا هستیم تا این مبارزه را انجام دهیم.من برای این مبارزه آماده هستم و این مبارزه ای هست که من انتظارش را دارم.برای ۵ راند مبارزه با کانر آماده هستم”.
دونالد کابوی همچنین در مورد قدرت کانر در مبارزه افزود:”کانر در کشتی و حرکات دفاعی قدرت خوبی دارد و اشتباه است اگر فکر کنید که او در این مورد حرفی برای گفتن ندارد”.

زمان زیادی برای شروع این رویداد مهم باقی نمانده است و هیجان در بین هواداران در اوج خود قرار دارد.بدنام در این رویداد ماموریت بسیار مهمی را در پیش رو داد و باید در اولین مبارزه خود در سال 2020 حریف خود را شکست دهد تا بار دیگر پاسخ اعتماد دینا وایت به خود را در هشت ضلعی بدهد و بار دیگر به روزهای اوجش در یو اف سی بازگردد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.