www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:37 1398/10/26

کانر مک گرگور در اندیشه نبردی خونین!

کانر مک گرگور در کنفرانس خبری یو اف سی 246 نوید نبردی خونین در برابر دونالد کابوی را داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور  ،کنفرانس خبری رویداد UFC 246 با حضور کانر مک گرگور و دونالد سرونی بامداد امروز به وقت ایران در شهر لاس و گاس برگزار شد.

دونالد و کانر برای نخستین بار بصورت رسمی با یکدیگر فیس تو فیس شدند.اما ،این کنفرانس خبری با سایر کنفرانس های او بسیار متفاوت بود.مک گرگور در این مراسم به موقع و سر وقت حاضر شد و خبری از شیطنت های او در میان نبود.دونالد و کانر در کمال احترام و به دور از حاشیه در مقابل هم قرار گرفتند.
کانر که در این کنفرانس خبری، آرام به نظر می رسید و دیگر خبری از حرکات منحصر به فرد وی در این مراسم نبود، نوید جنگی واقعی در مقابل دونالد سرونی را در هشت ضلعی داد.
کانر در رابطه با این سوال که نتیجه این مبارزه چه خواهد شد گفت:” احترام گذاشتن به دونالد کار سختی است.او به من احترام می گذارد ولی خون او ریخته خواهد شد.پیش بینی من برد او با ناک اوت است”.
دونالد اما، نظر متفاوتی داشت او برخلاف کانر از مبارزه تا راند آخر سخن گفت: “ما اینجا هستیم تا این مبارزه را انجام دهیم.من برای این مبارزه آماده هستم و این مبارزه ای هست که من انتظارش را دارم.برای ۵ راند مبارزه با کانر آماده هستم”.
دونالد کابوی همچنین در مورد قدرت کانر در مبارزه افزود:”کانر در کشتی و حرکات دفاعی قدرت خوبی دارد و اشتباه است اگر فکر کنید که او در این مورد حرفی برای گفتن ندارد”.

زمان زیادی برای شروع این رویداد مهم باقی نمانده است و هیجان در بین هواداران در اوج خود قرار دارد.بدنام در این رویداد ماموریت بسیار مهمی را در پیش رو داد و باید در اولین مبارزه خود در سال 2020 حریف خود را شکست دهد تا بار دیگر پاسخ اعتماد دینا وایت به خود را در هشت ضلعی بدهد و بار دیگر به روزهای اوجش در یو اف سی بازگردد.

آخرین اخبار