www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛ برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛ برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : ۲۱:۳۷ 1398/01/06

کادر فنی تیم ملی جودو معرفی شد/ میراسماعیلی در کنار ملی پوشان

رئیس جدید فدراسیون جودو با حضور در اردوی تیم ملی، کادر فنی این تیم را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دور جدید تمرینات تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در سالن جودو ورزشگاه آزادی از روز گذشته آغاز شد که امروز آرش میراسماعیلی رئیس جدید فدراسیون با حضور در کنار ملی پوشان از نزدیک تمرینات آماده سازی این تیم را تماشا کرد.

در این بازدید میراسماعیلی علی محمد عزیزی را به عنوان سرپرست و محمد بلوطی رئیس هیأت جودو تهران را به عنوان مدیر تیم ملی معرفی کرد. همچنین مسعود خسروی نژاد به عنوان سرمربی ارشد، محسن ذکریا و ذکریا مرادی را به عنوان اعضای کادر فنی به ملی پوشان حاضر در این اردو معرفی کرد.

در این تمرین تمامی ملی پوشان غیر از سعید ملایی حضور داشتند. ملایی در گفتگو با بلوطی اعلام کرده فردا برای حضور در رقابتهای لیگ آلمان راهی این کشور خواهد شد. در این بازدید، زارعیان، ذاکری و عزیزی رئیس فدراسیون جودو را همراهی کردند.

این کادر فنی تا پایان رقابتهای قهرمانی آسیا مسئولیت خواهد داشت. رقابتهای جودو قهرمانی ۳۱ فروردین ماه تا اول دوم اردیبهشت ماه به میزبانی امارات در فجیره برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.