www.khabarrazmavar.ir

حمله ماخاچف به جانز جونز:

شناسه خبر : ۲۰:۲۶ 1402/03/29

چگونه جونز می تواند قهرمان پوند به پوند باشد/ من را بهترین مبارزه پوند به پوند خطاب کنید!

اسلام ماخاچف با انتقاد از جان جونز خود را بهترین مبارز پوند به پوند یو اف سی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، « اسلام ماخاچف » قهرمان سبک وزن یو اف سی، پس از شکست «الکساندر ولکانوفسکی» منتظر تغییر در جایگاه خود در لیست پوند به پوند و رتبه برتر بود که پس از این مبارزه این مهم انجام نشد و پس از بازگشت «جان جونز» و پیروزی در نخستین مبارزه در دسته ی سنگین وزن ،رتبه یک پوند به پوند به پادشاه رسید.

در تازه ترین اظهارات ماخاچف و واکنش شدید وی به این موضوع، وی خطاب به پادشاه پوند به پوند یو اف سی گفت: چگونه جان جونز می تواند شماره 1 باشد؟  او کسی را که قهرمان نیست شکست داد. مهم نیست چگونه جونز سریل گان را شکست داد ولی گان کمربند نداشت اما UFC بهترین پوند به پوند را برای جان جونز  تعیین کرد.

قهرمان سبک وزن یو اف سی ادامه داد: اما سایر افرادی که در مورد MMA می‌دانند، آگاه هستند که بهترین مبارز جهان کیست. به من قهرمان سبک وزن نگویید. من را بهترین مبارز پوند به پوند خطاب کنید.

البته، بسیاری هم پیروزی ماخاچف در مقابل ولکانوفسکی را بسیار قاطعانه و تاثیر گذار ندانستند که وی واقعاً بتواند برگ برنده ای برای کسب رتبه ۱ پوند به پوند داشته باشد. ماخاچف پس از دفاع در مقابل الکساندر ولکانوفسکی برای کسب قهرمانی دوگانه در  UFC 284، کمربند قهرمانی، وزن متوسط یو اف سی​​ را به عنوان هدف بعدی قرار داده است. در همان مصاحبه، او به نبرد دیگری این بار در برابر «لئون ادواردز» ابراز اطمینان کرد.

ماخاچف گفت: این رویای من است و مطمئن هستم که می توانم قهرمان دو وزن شوم. من می توانم لئون ادواردز را شکست دهم. او دفاع خوبی از خود نشان داد. با من متفاوت خواهد بود من می توانم به او ضربه بزنم، می توانم با او دست و پنجه نرم کنم. هر جا که بتوانم این مرد را شکست دهم. فقط یک فرصت به من بدهند و تمام ، شاید بعد از اینکه کمربند دوم را بردم، بهترین پوند به پوند را به من بدهند.

در حال حاضر، نه جونز و نه ماخاچف برای مبارزه رزرو نشده اند. انتظار می‌رود جونز اواخر سال جاری با استیپه میوچیچ روبرو شود، در حالی که ماخاچف می‌تواند در رویداد بعدی در ابوظبی با چارلز اولیویرا مسابقه دهد.

آخرین اخبار