www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۱:۲۶ 1393/08/22

چهارمین دوره بازی‌های آسیایی ساحلی – تایلند ؛ کسب شش مدال توسط نمایندگان ایران در روز نخست

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود. به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف […]

در نخستین روز از مسابقات چهارمین دوره بازی های آسیایی ساحلی به میزبانی پوکت تایلند، کاروان ورزش ایران موفق به کسب شش مدال شد. این در حالی است که ایران در سه دوره گذشته در مجموع چهار مدال کسب کرده بود.

به گزارش “رزم نیوز”، امروز نمایندگان سامبو و جوجیتسو ایران در حالی به مصاف رقبای خود رفتند که در سه دوره گذشته بازی‎های ساحلی، ایران جمعا چهار مدال کسب کرده بود.

در سامبو، یوسف کریمیان در وزن 82 منهای کیلوگرم به برنز رسید و احسان کریمیان در وزن 100 کیلو گرم نقره گرفت.

در رشته جوجیتسو نیز احمدرضا عیدی در وزن منهای 60 کیلوگرم، امیر حسین خادمیان در وزن منهای 70 و محمد منصوری داور در وزن منهای 80 کیلو گرم  نقره و سید علی اصغر دوکوهکی نیز در وزن منهای 90 کیلو گرم برنز گرفتند.

چهارمین دوره بازی‎های ساحلی آسیایی از روز جمعه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز اما رقابتهای برخی رشته‌ها از دو روز قبل از مراسم افتتاحیه  شروع شده است.

کاوان ورزش ایران با 85 ورزشکار در 17 رشته اسکواش، جوجیتسو، سامبو، فوتوالی، صخره نوردی، فوتبال، دوگانه، کوراش، کشتی، والیبال، سپک تاکرا، سه گانه، اسکیت،موی‎تای، واترپلو، کبدی، دوومیدانی و بدنسازی در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.