www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:45 1399/10/24

چراغ سبز پاکیائو به مک گرگور!

“می خواهم در مبارزه بعدی با یک فایتر MMA بوکس کنم.”

به گزارش‌ پایگاه خبری رزم آور ، کانر مک گرگور ستاره دنیای MMA و قهرمان سابق دو دسته پر وزن و سبک وزن یو اف سی قرار است ده روز دیگر و در تیتر رویداد یو اف سی ۲۵۷ با داستین پویریر ریمچ داشته باشد.

باوجود اینکه کانر یکی از بیشترین دستمزدها را بین مبارزین یو اف سی دارد ولی بدنام ایرلندی پس از سوپرفایت بوکسی که در سال ۲۰۱۷ برابر فلوید میودر افسانه ای داشت، با وجود شکست در آن مبارزه پول هنگفتی به جیب زد و پس از آن همواره از تمایلش برای ورود مجدد به رینگ بوکس سخن گفته است. در این بین مانی پاکیائو قهرمان بزرگ دنیای بوکس هم چندین مرتبه از ایده و طرح یک مبارزه بوکس با مک گرگور استقبال کرده و خود کانر هم به شدت خواهان بوکس با “پکمن” است.

پاکیائو در بخشی از صحبت هایش با رسانه BusinessMirror گفته: “در حال حاضر می خواهم با یک مبارز MMA بوکس کنم و می خواهن بخش بزرگی از درآمدم از این مبارزه را به قربانیان ویروس کووید ۱۹ در فیلیپین اهدا کنم.”

پاکیائو در سن ۴۲ سالگی همچنان یکی از قدرت ها و نمادهای حال حاضر بوکس محسوب می شود و کمربند قهرمانی WBA دسته ولترویت را در اختیار دارد. او هم اکنون روی نوار سه پیروزی پی در پی است و به نظر می رسد او یک جای خالی در رکوردهایش برای مبارزه با بدنام ایرلندی کنار گذاشته است.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.