www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۵ 1399/10/24

چراغ سبز پاکیائو به مک گرگور!

“می خواهم در مبارزه بعدی با یک فایتر MMA بوکس کنم.”

به گزارش‌ پایگاه خبری رزم آور ، کانر مک گرگور ستاره دنیای MMA و قهرمان سابق دو دسته پر وزن و سبک وزن یو اف سی قرار است ده روز دیگر و در تیتر رویداد یو اف سی ۲۵۷ با داستین پویریر ریمچ داشته باشد.

باوجود اینکه کانر یکی از بیشترین دستمزدها را بین مبارزین یو اف سی دارد ولی بدنام ایرلندی پس از سوپرفایت بوکسی که در سال ۲۰۱۷ برابر فلوید میودر افسانه ای داشت، با وجود شکست در آن مبارزه پول هنگفتی به جیب زد و پس از آن همواره از تمایلش برای ورود مجدد به رینگ بوکس سخن گفته است. در این بین مانی پاکیائو قهرمان بزرگ دنیای بوکس هم چندین مرتبه از ایده و طرح یک مبارزه بوکس با مک گرگور استقبال کرده و خود کانر هم به شدت خواهان بوکس با “پکمن” است.

پاکیائو در بخشی از صحبت هایش با رسانه BusinessMirror گفته: “در حال حاضر می خواهم با یک مبارز MMA بوکس کنم و می خواهن بخش بزرگی از درآمدم از این مبارزه را به قربانیان ویروس کووید ۱۹ در فیلیپین اهدا کنم.”

پاکیائو در سن ۴۲ سالگی همچنان یکی از قدرت ها و نمادهای حال حاضر بوکس محسوب می شود و کمربند قهرمانی WBA دسته ولترویت را در اختیار دارد. او هم اکنون روی نوار سه پیروزی پی در پی است و به نظر می رسد او یک جای خالی در رکوردهایش برای مبارزه با بدنام ایرلندی کنار گذاشته است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.