www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۰۴ 1402/08/07

پیروزی سخت و بحث‌برانگیز تایسون فیوری

تایسون فیوری، در یکی از بزرگ‌ترین مبارزات بوکس حرفه‌ای، با رای بحث برانگیز داوران پیروز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، شب گذشته عربستان سعودی میزبان یکی از بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی جهان در رشته بوکس حرفه‌ای بود؛ جایی که تایسون فیوری موفق شد در یک مبارزه بسیار سخت و بحث برانگیز که ملقب به «مبارزه بدترین‌ها» بود، با رای شائبه برانگیز داوران حریف تازه وارد خود به این رشته را شکست دهد.

تایسون فیوری، بوکسور سنگین وزن بریتانیایی که تا دیروز در هیچ یک از ۳۴ مبارزه حرفه‌ای خود شکست نخورده بود، پیش‌بینی می‌کرد که در یک مبارزه بسیار راحت، «فرانسیس انگانو» کامرونی را از پیش رو بردارد اما این اتفاق رخ نداد.

«انگانو» که عنوان قهرمانی سنگین وزن UFC را در کارنامه دارد، نخستین مبارزه خود در بوکس حرفه‌ای را تجربه می‌کرد و نشان داد در این رشته نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

با وجود اینکه انگانو در راند سوم موفق شد یکی از بزرگ‌ترین بوکسورهای تاریخ را ناک دان کند و در طول مسابقه هم روند بهتری را به نمایش گذاشت، با رای داوران ۲ بر یک بازنده اعلام شد تا بسیاری از کارشناسان این نتیجه را ناعادلانه بدانند.

فیوری با ۳۵ برد و بدون باخت، در مبارزه بعدی خود به مصاف «اولکساندر اوسیک» اوکراینی می‌رود که او هم در ۲۱ مبارزه قبلی خود، هیچ باختی را تجربه نکرده است.

ستارگان بزرگ ورزشی و هنری جهان مثل کریستیانو رونالدو، کانر مک گریگور، کانیه وست، امینم و … با حضور در ریاض، از نزدیک این مبارزه حساس را تماشا کردند.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !