www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:47 1398/07/07

پیروزی “حقیقت” در رینگ لُس آنجلس!

ارول اسپنس جونیور با غلبه بر شان پورتر ضمن دفاع از کمربند قهرمانی IBF خود، کمربند قهرمانی WBC دسته ولترویت را هم از آن خود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن “استپلس سنتر” شهر لُس آنجلس امریکا بامداد یکشنبه میزبان یکی از رویدادهای مهم بوکس دنیا در سال جاری بود. جایی که ارول اسپنس جونیور ملقب به “حقیقت” ، بوکسر چپ گارد و بی شکست امریکایی که دارنده کمربند قهرمانی IBF دسته ولترویت نیز هست به مصاف هموطنش شان پورتر مشهور به “شوتایم” دارنده کمربند قهرمانی WBC این دسته رفت و پس از دوازده راند مبارزه نفس گیر این اسپنس بود که موفق شد با رای غیر متحد داوران پورتر را از پیش رو بردارد و رکورد خود را به ۲۶-۰ برساند و همچنان روی نوار شکست ناپذیری به کار خود ادامه دهد. پورتر هم با این شکست و از دست دادن کمربند WBC رکوردش به ۳۰-۳ تنزل پیدا کرد.

در مبارزه ماقبل نبرد اصلی هم، دیوید بناویدز مشهور به “ال باندرا روخا” (به معنی پرچم سرخ) و آنتونی دیرِل ملقب به “سگ” بر سر عنوان قهرمانی فوق میان وزن WBC به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این بناویدز بود که در راند نهم این مبارزه با ناک اوت فنی دیرل را با شکست بدرقه و کمربند قهرمانی WBC این دسته را تصاحب کرد. بناویدز با این پیروزی ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۲-۰ ارتقا بخشید.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.