www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۱۹ 1397/12/25

پیروزی امیر بر قبرکَن امریکایی!

امیر علی اکبری با غلبه بر گِرِیوز ، دهمین پیروزی خود را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری mma.ir ، رویداد ACA 93 امشب به میزبانی سنت پترزبورگ برگزار شد.

در یکی از سوپرفایت های مهم این رویداد و حساس ترین مبارزه برای ما امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی به مصاف شِلتون گِرِیوز امریکایی رفت و در همان راند اول پیروز میدان شد.
امیر شروع مبارزه کمی با احتیاط عمل کرد و سپس با یک راند هاوس کیک به استقبال شلتون رفت. اگر چه مبارزه کمی گره دار بود و فایتر امریکایی هم در بین حملات امیر دو سه ضربه مشت به سمت او روانه ساخت اما در نهایت این امیر بود که پس از یک ضربه سنگین مشت راست حریف را به کف قفس انداخت و با ضربات مشتش سر ک صورت او را مورد نوازش قرار داد و هِرب دین (سرداور مبارزه) پایان مبارزه را اعلام کرد.

امیر پس از پایان مبارزه گفت که کمربند قهرمانی سنگین وزن ACA از آن اوست و زمانی که با واخائف (قهرمان چچنی سنگین وزن) رو به رو شود صورت او را له خواهد کرد.

این آخرین مبارزه از قرارداد امیر با ACA بود و باید دید آیا او قرارداد جدیدی با این سازمان امضا خواهد کرد یا به سازمان دیگری خواهد پیوست؟!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.