www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۶ 1399/07/28

پسر بد گرفتار ویروس بد!

بدر هاری به کرونا مبتلا شد و مبارزه اش در گلوری ۷۶ در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بدر هاری ستاره سنگین وزن مراکشی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود از ابتلایش به کرونا ویروس خبر داد.

پسر بد کیک بوکسینگ درباره آخرین وضععیت خود چنین گفت: “تست کرونا من مثبت اعلام شد. اکنون در قرنطینه خانگی هستم و پس از چند روز از گذشت بیماری به خوبی بهبود پیدا کرده ام. ما از همان ابتدای همه گیری این بیماری تمامی موارد بهداشت ایمنی در این رابطه را جدی گرفتیم اما متاسفانه این ابتلا رخ داد. این نشان می دهد که چقدر باید این ویروس را جدی بگیریم. در این لحظه نیاز به استراحت دارم و در زودترین زمان ممکن به تمریناتم ادامه خواهم داد.”

لازم به ذکر است که بدر هاری قرار است در تاریخ ۱۷ آبان ۹۹ و در رویداد GLORY 76 روتردام در هلند به مصاف بنجامین آدگبویی رنک دوم مدعیان سنگین وزن برود که البته با خبر ابتلای بدر به ویروس کرونا فعلاً برگزاری این مبارزه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.