www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:56 1399/07/28

پسر بد گرفتار ویروس بد!

بدر هاری به کرونا مبتلا شد و مبارزه اش در گلوری ۷۶ در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بدر هاری ستاره سنگین وزن مراکشی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود از ابتلایش به کرونا ویروس خبر داد.

پسر بد کیک بوکسینگ درباره آخرین وضععیت خود چنین گفت: “تست کرونا من مثبت اعلام شد. اکنون در قرنطینه خانگی هستم و پس از چند روز از گذشت بیماری به خوبی بهبود پیدا کرده ام. ما از همان ابتدای همه گیری این بیماری تمامی موارد بهداشت ایمنی در این رابطه را جدی گرفتیم اما متاسفانه این ابتلا رخ داد. این نشان می دهد که چقدر باید این ویروس را جدی بگیریم. در این لحظه نیاز به استراحت دارم و در زودترین زمان ممکن به تمریناتم ادامه خواهم داد.”

لازم به ذکر است که بدر هاری قرار است در تاریخ ۱۷ آبان ۹۹ و در رویداد GLORY 76 روتردام در هلند به مصاف بنجامین آدگبویی رنک دوم مدعیان سنگین وزن برود که البته با خبر ابتلای بدر به ویروس کرونا فعلاً برگزاری این مبارزه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.