www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان؛

شناسه خبر : 14953 ۲۰:۰۲ ۱۳۹۸/۰۲/۲۷

پرونده ۳ تکواندوکار ایران بسته شد

سه تکواندوکار ایران در روز سوم از بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در ادامه این مسابقات که با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور در شهر منچستر انگلستان جریان دارد، امروز جمعه تکواندوکاران اوزان ۷۴- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنانرقابهای خود را برگزار کردند که امیرمحمد بخشی، ناهید کیانی و پریسا جوادی نمایندگان ایران با شکست برابر رقبای خود از گردونه مسابقات حذف شدند.

پریسا جوادی در وزن ۵۷- کیلوگرم دور نخست ۱۳ بر ۴ «دزیره رولاف» از آمریکا را از پیش رو برداشت و در ادامه ۱۹ بر ۱۷ «پا تریکا آدامکیویسز» از لهستان را شکست داد و سپس برابر «تارویدا» از لیتوانی ۱۷ بر ۱۱ به پیروزی دست یافت و در مبارزه چهارم ۳۰ بر ۳ نتیجه را به «جید جونز» تکواندوکار عنوان انگلیسی واگذار کرد و حذف شد.

امیرمحمد بخشی هم در وزن ۷۴- کیلوگرم کار خود را با برتری ۱۶ بر ۷ مقابل «ترجوس سالاس» از کلمبیا آغاز کرد و در ادامه در پیکار با «کریستین مکنیش» از انگلیس ۱۰ بر ۶ پیروز شد و در سومین مبارزه خود «کی رن» از چین را ۲۳ بر ۱۵ شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی پس از تساوی ۱۱ بر ۱۱ برابر «دنیل باررا» از اسپانیا، با امتیاز طلایی باخت و حذف شد.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب کرده‌اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی و امیرمحمد بخشی هم از دور مسابقات حذف شده‌اند.

این دوره از مسابقات تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
جاستین گِیجی با ناک اوت فنی در همان راند نخست دونالد سرونی را مغلوب کرد.