www.khabarrazmavar.ir

بازی‌های جهانی سیزم

شناسه خبر : 14:17 1398/08/04

پایان کار هوگوپوشان با ۴ مدال نقره و برنز

در پایان بازی‌های المپیک نظامیان جهان، مردان هوگوپوش تکواندو ایران موفق به کسب یک مدال نقره و ۳ برنز در این رویداد شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفتمین دوره بازی‌های المپیک نظامیان جهان  (سیزم) ۲۰۱۹ در بخش تکواندو با حضور ۲۴۴ هوگوپوش از ۴۷ کشور از روز چهارشنبه – یکم آبان‌ماه  در ووهان چین آغاز و امروز به پایان رسید.

امروز و در سومین و آخرین روز این رقابت ها، مبارزات اوزان ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم برگزار شد که عرفان ناظمی و بابک عباسی نمایندگان ایران بودند و از کسب مدال بازماندند.

ایمان اکبرزاده (وزن ۵۴- کیلوگرم)، محمدحسن پلنگ افکن (وزن ۵۸- کیلوگرم)، کامران مردانی‌پور (وزن ۶۳- کیلوگرم)، محمدمهدی عمادی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، امیرمحمد بخشی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (وزن ۸۰- کیلوگرم)، بابک عباسی (وزن ۸۷- کیلوگرم) و حسن باغگرایی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) نمایندگان کشورمان در این رویداد بودند که در نهایت پرونده تیم ایران با کسب یک مدال نقره (ایمان اکبرزاده)، ۳ مدال برنز (محمد حسن پلنگ افکن، محمد مهدی عمادی و امیرمحمد بخشی) بسته شد.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است.

رقابت‌های المپیک نظامیان جهان ۲G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷٫۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.