www.khabarrazmavar.ir

شاهینی:جبران میکنم.

شناسه خبر : 08:44 1398/07/03

پایان دوره محرومیت ۴ساله بوکسور ایرانی

دوره محرومیت ۴ ساله بوکسور ایرانی به پایان رسیده و وی می تواند دوباره به میادین ورزشی بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، چهار سال پیش بود که در چنین روزهایی شوک بزرگی به جامعه بوکس وارد شد و حسن شاهینی که به تازگی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند به مدال برنز رسیده بود به علت استفاده از مواد نیروزا ۴ سال محروم شد.

البته در این میان هیچ گاه صحبت از پس گرفتن مدال وی نشد و تست دوپینگ صورت گرفته از وی در اردوی تمرینی تیم ملی پیش از اعزام به رقابتها بود. حالا و با گذشت چهار سال، محرومیت شاهینی تمام شده و دوباره می تواند در این رشته حضور پیدا کند.

 در پی گزارش پایگاه خبری رزم آور،حسن شاهینی در گفتگو با خبرگزار مهر،ضمن تایید پایان دوره محرومیت خود گفت: این دوره ۴ ساله ۲۳ شهریور تمام شد. چهار سال از بهترین سالهای عمرم را در محرومیت به سر بردم.

وی افزود: البته تست مسابقات آسیایی من منفی بود و مدال آن رقابتها هم از من پس گرفته نشد. تمام تلاشم را می کنم تا سالهای هدر رفته در زندگی ورزشی ام را جبران کنم و با قدرت به بوکس برگردم.

آخرین اخبار

هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر قابلیت‌های فنی ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده در رقابت برای کسب سهمیه المپیک، گفت: بزرگترین درد برای ما این است که نمی‌توانیم هر دوی آن‌ها را در المپیک داشته باشیم.