www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:21 1396/09/19

پاکیائو به دنبال شکار مک گرگور

مذاکرات تیم پاکیائو و مک گرگور برای یک مبارزه بوکس در آوریل ۲۰۱۸ آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالیکه بیشتر علاقه مندان MMA به شدت خواهان بازگشت کانر مک گرگور به قفس UFC برای دفاع از کمربند قهرمانی سبک وزن هستند اما به نظر می رسد این اتفاق به سادگی رخ نخواهد داد چرا که واریز ۱۰۰ میلیون دلار به حساب بانکی کانر پس از مبارزه در برابر فلوید میودر او را به شدت وسوسه می کند تا بار دیگر قدم به رینگ بوکس بگذارد و از طرفی افرادی هم در دنیای بوکس خواهان بازگرداندن “بدنام ایرلندی” به رینگ هستند و “مانی پاکیائو” بوکسر سرشناس فیلیپینی آخرین آنها بوده است.

پَک مَن پیش از این هم از تمایلش برای مبارزه با کانر پرده برداشته و اخیراً هم در صفحات رسمی خود در رسانه های اجتماعی خواهان یک مبارزه واقعی بوکس با مک گرگور در سال ۲۰۱۸ شد. پاکیائو در این رابطه گفت: “اگر بتوانیم مذاکره کنیم مشکلی ندارم. این برای هر دو ما خوب است ولی هنوز مکالمه پیگیری صورت نگرفته است”. البته پاکیائو از کانر تنها به عنوان یکی از گزینه های احتمالی برای مبارزه در ماه آوریل ۲۰۱۸ نام برد و باید منتظر ماند و دید که آیا این مبارزه واقعاً شکل خواهد گرفت یا نه؟!

آخرین اخبار

گام اول احداث مجتمع ورزش های رزمی برداشته شد
گام اول احداث مجتمع ورزش های رزمی برداشته شد
باحضور نمایندگان مجموعه ورزشی آزادی زمین مورد نیاز برای احداث مجتمع ورزشی به فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تحویل داده شد. این پروژه قرار است بخشی از ساختمان اداری ، تمرینی و خوابگاهی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی را تشکیل دهد.